Hostovačky: Raúl García válí, Fran Mérida vadne

03/10/2011 18:22 // Sebyk // 356 zobrazení

Mezi hráči, pro které se v kádru Atlética letos nenašlo místo, a klub je tedy odeslal na hostování jinam, v tomto kole opět vynikal Raúl García, který se doma na Reyno de Navarra zkrátka cítí jako ryba ve vodě. První větší porci minut má za sebou Fran Mérida, zato Rúben Micael očividně vypadl z ideální jedenáctky Zaragozy…

Borja González (Real Murcia): Začal v základu a odehrál 57 minut při remíze 1:1 na stadionu s UD Las Palmas. Měl dobrou šanci skórovat, ale tváří v tvář brankáři Barbosovi neuspěl.

Leandro Cabrera (CD Numancia): Odehrál celý zápas při domácí prohře 0:2 s Celtou Vigo. Hosté dokonale využili přesilovky po vyloučení Sunnyho a jejich dvěma gólům nezabránil ani mladý Uruguayec, který jinak podal slušný výkon.

Raúl García (CA Osasuna): Stal se hlavní hvězdou zápasu při domácí remíze 2:2 s Mallorcou, když po dvou centrech Cejuda vstřelil hlavou oba góly Osasuny. Ani to však na výhru nestačilo – hosté si díky dvěma penaltám odvezli jeden bodík.

Rúben Micael (Real Zaragoza): Opět se neobjevil v základní sestavě, na hřiště se podíval po 58 minutách. V tu chvíli vedla Zaragoza na Madrigalu 2:1, Villarreal však stihl v závěru využít přesilovky po vyloučení Lanzara a vyrovnat.

Fran Mérida (Sporting Braga): Mladý playmaker se konečně dostal do základní sestavy, příliš se mu však nedařilo a za stavu 1:0 pro soupeře byl o poločase střídán.

Dani Pacheco (Rayo Vallecano): Remízový zápas s Racingem Santander proseděl jen lavičce náhradníků.

Rubén Pérez (Getafe CF): Odehrál celý zápas v Málaze, jeho Getafe většinu zápasu vedlo, vyloučení jeho parťáka ze středu zálohy Lacena však poskytlo domácím šanci na body, které beze zbytku využili a otočili na 3:2 ve svůj prospěch.