Hostovačky: Raúl García se zase trefil, Pulido za trest mimo nominaci

30/03/2012 20:09 // Andres // 423 zobrazení // zdroj: marca.com

Další hrací týden je za Atléticem, které trapně podlehlo poslední Zaragoze, ale i pro hráče, které Colchoneros odeslali na hostování. Z těch opět zazářil Raúl García, přes prohru pak nezklamal ani Joel. „Velkou událostí“ je také návrat Rubéna Péreze po několikatýdenní odmlce do nominace.

Borja (Real Murcia):  K 30 minutám z minulého týdne tentokrát přidal čtvrthodinku pro Villarrealu B. S nepříznivým výsledkem 2:0 však už nic nenadělal.

Leandro Cabrera (Numancia): Na konto si připsal dalších 90 minut, zápas se mu však příliš nepovedl a Numancia doma podlehla Valladolidu 4:1.

Raúl García (Osasuna):  Další parádní výkon záložníka v Atléticu tolik nechtěného. Proti Levante nejprve otevřel skóre, pak si připsal i asistenci. Pamplonští zvítězili 2:0 a pod vedením Raúla Garcíi táhne Osasuna senzačně na Ligu mistrů.

Rúben Micael (Real Zaragoza): Zahrál si tento víkend 40 minut proti svému kmenovému klubu a rozhodně nezklamal. Své si odbránil, takže přispěl k tomu, že bezmocné Atlético nevytvářelo žádné šance a Zaragoza naopak tu svou v podobě penalty v nastaveném času proměnila.

Rubén Pérez (Getafe): Po několika týdnech se konečně opět objevil na lavičce Getafe, na hřiště se ovšem nepodíval. Klub z předměstí Madridu i bez něj překvapivě porazil Valenciu 3:1

Dani PachecoDiego CostaJoel Robles a Jorge Pulido (Rayo Vallecano): Dani Pacheco opět mimo nominaci a tentokrát jej tam doplnil i Pulido, pro kterého to byl trest za příšerný výkon proti Málaze.

Diego Costa po delší době vyšel z utkání bez trefy a ani celkově se mu příliš nedařilo, nevypustil však ani minutu a zůstal na hřišti celý zápas. Nejlepším ze čtveřice Atlétů ve službách Raya byl tak pro tento týden jednoznačně Joel, který sice inkasoval dvě branky, ani jedna však nepadla na jeho vrub a ještě ke všemu chytil penaltu.