Hostovačky: Raúl García opět zazářil, Rayo dostalo pětku

13/03/2012 17:52 // Andres // 635 zobrazení // zdroj: marca.com

Pro čtyřku z Raya to byl velmi slabý víkend, těšit se tak aspoň můžeme z úspěchu Raúla Garcíi, který navzdory všem předpovědím dále bojuje se svou Osasunou o evropské poháry. A jak si vedli další hráči na hostování?

Borja (Real Murcia):  Při domácí prohře s Las Palmas v poměru 1:2 se na hřišti neukázal.

Leandro Cabrera (Numancia): Utrpěl se svým týmem ve Vigu pořádný debakl. Domácí Celta Numanciu deklasovala 5:0!

Raúl García (Osasuna): Pamplonští si připsali velkou výhru, jejímž hlavním strůjcem byl i záložník Atlética. Svého baskického souseda z Bilbaa porazili 2:1, přičemž Raúl García odehrál celý zápas ve velkém stylu a ještě vstřelil vítěznou branku.

Rúben Micael (Real Zaragoza): Po důležité výhře nad Villarealem přišla další prohra. Zaragoza si tentokrát nepřišla na Real Sociedad, kterému podlehla 3:0. Útěchou může být alespoň to, že si Rúben Micael zahrál celých 90 minut.

Rubén Pérez (Getafe): Pokračuje v nemilosti kouče Luise Garcíi a opět se nedostal ani do nominace. Getafe i bez něj zvítězilo na hřišti Villarrealu 2:1.

Dani PachecoDiego CostaJoel Robles a Jorge Pulido (Rayo Vallecano): Dani Pacheco se opět nedostal do nominace, a to přestože Rayo postrádalo vykartovaného Diega Costu. Magie Jorgeho Pulida a Joela bez jejich brazilského kolegy bleskům z předměstí Madridu na Espanyol nestačila a z Barcelony si odvezli debakl 5:1. Španělský stoper nenavázal na povedené výkony a už o poločase byl střídán, Joelovi šel na vrub jen úvodní gól Ucheho.