Atlético Madrid CZ/SK

Hostovačky: Raúl García i Diego Costa si drží formu

14/04/2012 11:31 // Sebyk // 817 zobrazení // zdroj: marca.com, madridatleticos.com

S mírným zpožděním vám přinášíme pravidelnou rubriku o tom, jak se daří kmenovým hráčům Atlética, kteří byli v této sezoně odesláni na hostování. Tentokrát shrneme dění za poslední dva týdny, v nichž se pro některé z našich stačily odehrát hned tři utkání. Solidní formu si nadále drží Diego Costa, Raúl García prozměnu dvěma góly potopil Espanyol a táhne svou Osasunu za Evropskou ligou.

Borja (Real Murcia): Při výhře nad poslední Cartagenou se na hřiště nepodíval, ve šlágru s Deportivem si zahrál osm minutek, prohře 1:3 však nezabránil. Příliš herního času se mu v Murcii nedostává.

Leandro Cabrera (Numancia): Nadále patří ke stavebním kamenům obrany svého týmu – proti Recreativu (1:0) se solidním výkonem podílel na udržení čistého konta, na Kanárských ostrovech proti týmu Las Palmas pak odehrál rovněž celý zápas (1:1).

Raúl García (Osasuna): Musel si protrpět dva velké debakly, když nejdříve Osasunu na jejím hřišti potupil vítězstvím 5:1 Real Madrid a posléze jí Rayo Vallecano nadělilo dokonce tenisového kanára. V minulém kole proti Espanyolu však García zazářil, při výhře 2:0 vstřelil obě branky a posunul Osasunu zpět na příčky zaručující Evropskou ligu.

Rúben Micael (Zaragoza): V utkání se Sportigem zůstal pouze na lavičce, v následných zápasech proti Barceloně (1:4) a Seville (0:3) odehrál 81, respektive 90 minut, ničím zajímavým se však do dění nezapsal.

Rubén Pérez (Getafe): V utkání proti Atléticu nemohl vzhledem ke klauzuli ve smlouvě o hostování nastoupit a nebyl povolán ani k následnému utkání se Sportingem. Ve šlágru proti Barceloně si připsal vzácný start a dokonce hned v základní sestavě, prohře 0:4 však nezabránil.

Dani Pacheco, Diego Costa, Joel Robles a Jorge Pulido (Rayo Vallecano): Čtyři bukanýři pokračují ve slušných výkonech. V utkání na hřišti Realu Sociedad sice Rayo prohrálo 0:4, když Pulido a Pacheco zůstali mimo nominaci a Costa i Joel zapadli do šedi podprůměru, v následujícím zápase však Blesky doma nadělili Osasuně hned tenisového kanára! Na výhře se podíleli všichni čtyři kmenoví hráči Atlética: Pulido a Joel přispěli k čistému kontu, Diego Costa podal další vynikající výkon, když vstřelil gól a na další nahrál a Pacheco si zahrál poslední půlhodinku. V posledním utkání na hřišti Valencie však Rayo utrpělo daší vysokou porážku (1:4). Pulido, Joel a Costa, který vsítil jedinou branku svého týmu, odehráli celý zápas, Pacheco se na hřiště podíval na posledních patnáct minut zápasu.

Rozhovor s Joelem, který si užívá svou štaci v Rayu, děkuje tomuto klubu i trenéru Sandovalovi za šanci a doufá, že se jednou prosadí v Atléticu.

Komentáře (4)
  1. zacinam se obavat, ze RG dostane u chola v lete sanci. i kdyz mam se obavat? podle me by z nej cholo mohl dostat to, co predvadi ted. ja bych mu snad i tu sanci dal – tiago uz je ostatne poradnej dedula…
    u tech ostatnich nevidim krome u pulida, pripadne costy realnou sanci na to, aby hrali v acku nejakou roli…

    • Nedostane už viac šancí. Ak by ho Cholo postavil namiesto Tiaga, tak by zase zhorel ako kus papiera namočený v benzíne. V Pamplone hrá podhrot a tam v Atléticu nemá miesto, neviem si ho predstaviť ako sa práve on snaží rozdávať lopty pre Adriána, či Falcaa, či hocikoho iného tam v budúcej sezóne budeme mať.


Komentáře

No trackbacks yet.