Hostovačky: Raúl García dal už čtvrtý gól, Borja sedí

24/10/2011 21:21 // Andres // 969 zobrazení // zdroj: marca.com

Tento týden hráči přiřazení Atléticem Madrid k jiným týmům za zrovna vydařený považovat nemohou. Jen Raúl García, Leandro Cabrera a Rubén Pérez odehráli celé utkání. Celkový dojem z Atlétů pak vylepšil opět právě Raúl García, který se blýskl další brankou.

Borja (Murcia): Jeho tým sice na domácím hřišti přesvědčivě porazil miniponorku z Villarealu 3:1, sám Borja však Béčko prvoligového týmu sledoval celý zápas jen z lavičky.

Leandro Cabrera (Numancia): Jak už je poslední dobou zvykem, Cabrera odehrál zase celé utkání. Ani on však nezabránil prohře Numancie ve Valladolidu 2:1.

Raúl García (Osasuna): Dal už svůj čtvrtý gól v této sezóně a navrch přidal skvělý výkon. Jeho Osasuna převálcovala Zaragozu 3:0 a Raúl García byl pánem zálohy. Zajímavostí je, že dal branky ve stejném počtu zápasů jako celé Atlético dohromady.

Rúben Micael (Zaragoza): Javier Aguirre jej poslal do druhého poločasu utkání s Osasunou. Přes všechnu snahu jeho výkon za moc nestál.

Dani Pacheco (Rayo Vallecano): Na hřiště přišel v 64. minutě a předvedl pár pěkných kousků. S ním na hřišti se Rayo dvakrát prosadilo a porazilo Betis na jeho hřišti 2:0.

Fran Mérida (SC Braga): Vítězný zápas s Feirense (3:0) proseděl na lavičce.

Rubén Pérez (Getafe): Opět si zahrál celý zápas. Ani jeho Getafe, ani Real Sociedad se ale nedokázal prosadit a tak zápas skončil 0:0.