Hostovačky: Probuzení ze zimního spánku

04/02/2012 18:26 // Andres // 381 zobrazení

Po malé odmlce jsme zpět s pravidelnými zprávami o hostujících hráčích. Trojice Cabrera, Raúl García, Rúben Micael má stále důvěru trenéra a akce si v druhé polovině ledna užil i Borja. Dani Pacheco a Rubén Pérez však nadále strádají. Fran Mérida definitivně skončil v Braze a začal trénovat s Colchoneros, jeho číslo dresu bude 16. Brzy se pak můžeme těšit na více reportů z Raya, kam do konce sezóny zamířilo trio Diego Costa, Jorge Pulido a Joel Robles.

Borja (Murcia): Po dvou zápasech na lavičce odehrál celý zápas na půdě Girony, gólově se neprosadil a utkání skončilo 1:1. I proti jej možná trenér další týden opět posadil. Bez něj však Murcia překvapivě prohrála na vlastním hřišti s Recreativem Huelva 3:0. Borja si zahrál alespoň ve vloženém přátelském utkání, kde Španělé šokovali výhrou 2:0 nad CSKA Moskva. Ani zde však Odchovanec nenavýšil svůj gólový účet.

Leandro Cabrera (Numancia): Mladý obránce měl znovu drobné zdravotní potíže, proto vypadl ze základní sestavy Numancie. Na hřišti Alcorónu se dostal do hry až po 60 minutách a i s ním na hřišti jeho tým vyrovnal na konečných 2:2. O týden později se už Cabrera vrátil do jedenáctky Numancie, ani on však nezabránil prohře 1:0 v Guadalajaře. Jediný gól utkání dal bývalý útočník Atlética B José Collado.

Raúl García (Osasuna): I on se po zranění vrátil do základní sestavy a v obou utkáních odehrál celých 90 minut. Před dvěma týdny Osasuna doma remizovala 1:1 s Valencií, o týden později pak na Reyno de Navarra podlehla 1:0 Atléticu. Právě proti Colchoneros podal 25letý záložník velmi houževnatý výkon, měl na hlavě dokonce vyrovnávací branku.

Rúben Micael (Zaragoza): S odchodem Meiry přišel o jednoho z hlavních konkurentů v boji o základní sestavu a trenér teď sází na něj. V bezbrankovém utkání an hřišti Levante odehrál 85 minut, než byl střídán, proti Realu Madrid po nevýrazném výkonu odešel ale hned 10 minut po přestávce. Madridský klub po jeho odchodu z hřiště přidal poslední gól a završil tak skóre na konečných 3:1.

Dani Pacheco (Rayo Vallecano): Zranění jej vyřadilo ze zápasu s Mallorcou (0:1) i Athleticem (2:3). Nyní už by konečně měl být fit.

Rubén Pérez (Getafe): Ani mladému defenzivnímu záložníkovi pšenka nekvete. Ani na hřišti Levante (1:2) ani v Santanderu (1:2) se na hřišti nepředstavil.