Hostovačky: Mérida dal první gól, Raúl García dvakrát asistoval

05/11/2011 13:00 // Andres // 523 zobrazení // zdroj: madridatleticos.com

S menším zpožděním vám opět přinášíme souhrn výkonů hráčů, pro které Atlético letos nenašlo místo v kádru, a tak je vyslalo na zkušenou. Raúl García pokračuje v Osasuně ve skvělých výkonech, gólem se v uplynulém týdnu blýskl i Fran Mérida.

Borja (Murcia): Vytáhlý útočník od dob, kdy se po zranění vrátili zkušenější útočníci Murcie, jen chřadne. Poté, co v posledních zápasech většinou zůstával na lavičce jako nevyužitý náhradník, nebyl pro zápas s Cartagenou, který Borjův tým vyhrál 2:1, z taktických důvodů ani nominován.

Leandro Cabrera (Numancia): Trenér Numancie na uruguayském stoperovi nepřestává stavět. Odehrál jak celý zápas s Guadalajarou (4:0), tak i remízové utkání v Huelvě (1:1)

Raúl García (Osasuna): Celá Osasuna stejně jako Raúl García pokračuje v dobré formě, když nejprve remizovala 2:2 na hřišti Getafe a pak doma ukončilo skvostnou sérii Levante (2:0). V prvně jmenovaném zápase si navíc záložník Atlética připsal dvě asistence, jeho centry přesně našly hlavu bývalého hráče Atlética Ibrahimy Baldé.

Rúben Micael (Zaragoza): Tým z Aragonie, kam Atlético svého záložníka vyslalo, se naposledy neúspěšně setkalo s Valencií (0:1) a Atléticem (1:3). Byl u toho i Rúbec Micael, který v prvním utkání odehrál prvních 56 minut, ve druhém zase posledních 45. Spřátelování se se svými spoluhráči z kmenového klubu vzal po svém a několikrát hráčům Atlética nepěkně naložil.

Dani Pacheco (Rayo Vallecano): Kouč Sandoval z něj udělal klasického žolíka. V mači proti Málaze vyběhnul na hřiště ve 48. minutě a pomohl týmu k výhře 2:0. O pár dní později se ocitl v opačné situaci, Rayo muselo dotahovat náskok Villarrealu. Ani Pachecův nástup na hřiště v 66. minutě však týmu nepomohl a nakonec prohrál 2:0.

Fran Mérida (SC Braga): Proti Académice (0:0) si sice minulý týden nezahrál, ale zato se dostal ke slovu v zápase Evropské ligy proti NK Maribor. Na hřiště se dostal až v 87. minutě, ale už o tři minuty později mohl slavit svůj první gól v dresu Bragy! Nezbývá než doufat, že si tím vyslouží více minut.

Rubén Pérez (Getafe): V obou posledních zápasech Getafe opět nastoupil v základní sestavě. Ani doma s Osasunou (2:2) a ve Valencii (1:3) nedokázal jeho tým bojovat naplno. Rubén Peréz byl v obou případech stáhnut během utkání.