Atlético Madrid CZ/SK

Hostovačky: Loď Bukanýrů se potápí, Raúl García se parádně trefil

04/05/2012 18:35 // Sebyk // 692 zobrazení // zdroj: marca.com

Uplynulý týden přinesl hráčům, které Atlético uvolnilo na hostování, střídavé úspěchy. Zatímco Bukanýři z Vallecana ztratili formu a kvůli dvěma prohrám spadli na poslední nesestupovou pozici La Ligy, Raúl García si připsal parádní branku, kterou udržel svou Osasunu v boji o Evropskou ligu, Rúben Micael je pak jednou z hlavních postav mohutného finiše Zaragozy, která sahá po záchraně v nejvyšší soutěži.

Borja (Real Murcia): Výhru nad Sabadellem (1:0) sledoval jen z lavičky náhradníků.

Leandro Cabrera (Numancia): Tentokrát nepodal dobrý výkon a i jeho vinou Numancia překvapivě prohrála s béčkem Villarrealu (0:1).

Raúl García (Osasuna): Parádní brankou, letos již s pořadovým číslem deset, zařídil svému týmu alespoň bod ze zápasu s Villarrealem. Ve vloženém kole, kdy se Osasuna utkala s Valencií, neodehrál špatný zápas a podílel se na tom, že Osasuna dlouho držela alespoň remízu 0:0, mohutný finiš netopýrů však pro pamplonské znamenal drtivou prohru 0:4.

Gól Raúla Garcíi proti Villarrealu

Rúben Micael (Real Zaragoza): V poslední době svými výkony táhne zálohu Zaragozy, která absolvuje dostihy za záchranou. Při výhrách proti Athleticu (2:0) i Levante (1:0) patřil k nejlepším hráčům svého týmu.

Rubén Pérez (Getafe): Tak, jak je jeho zvykem, nebyl povolán ani pro jeden ze zápasů Getafe v minulém týdnu.

Dani Pacheco, Diego Costa, Joel Robles a Jorge Pulido (Rayo Vallecano): Blesky v poslední době hledají formu, což se podepsalo i na jejich prohrách s Barcelonou (0:7) a Mallorkou (0:1). Ani do jednoho ze zápasů nezasáhl Dani Pacheco ani Joel Robles, který byl v poslední době překvapivě odsunut na pozici dvojky. Oba hráči sledovali prohry pouze z lavičky. Pulido i Costa odehráli obě utkání v základní sestavě, svými matnými výkony však Rayu k bodům nepomohli.

Komentáře (1)
  1. RG dal za necelou jednu sezonu v osasune vic golu nez za ctyri roky v atleticu – vtipny %-)
    snad se rayo udrzi a spadne konecne zarahruza. fakt by me mrzelo, kdyby to vallecanu nevyslo…


Komentáře

No trackbacks yet.