Hostovačky: Hrůzný víkend pro hostující Atléty

23/11/2011 13:48 // Sebyk // 490 zobrazení // zdroj: marca.com

Hráči, kteří v této sezoně nedostali šanci v hlavním kádru Los Colchoneros, a klub je proto odeslal na hostování do týmu, kde by měli dostat větší porci herního času, za sebou mají doslova hrůzný víkend. Ani jeden z nich nedosáhl se svým týmem vítězství, někteří se navíc vůbec nepodívali na hřiště.

Borja (Murcia): Po sérii zápasů, které mladý útočník jen proseděl na lavičce, se Borja konečně dostal na hřiště, když v 73. minutě naskočil do utkání proti béčku Barcelony. S výsledkem 0:2 však nic udělat nedokázal.

Leandro Cabrera (Numancia): Klasicky odehrál celý zápas, jeho tým však v nudném zápase jen remizoval s podprůměrnou Huescou 1:1.

Raúl García (Osasuna): Po sérii skvělých výkonů spadla jeho forma do šedi průměru. Odehrál 66 minut zápasu proti Rayu, ve kterém Osasuna doma jen remizovala 0:0.

Rúben Micael (Zaragoza): Odehrál poločas utkání s Barcelonou, proti kvalitnímu středu Katalánců byl však v podstatě bezmocný.

Fran Mérida (Braga): Pohárovou prohru se Sportingem (0:2) jen proseděl na lavičce.

Dani Pacheco (Rayo Vallecano): V zápase proti Osasuně (0:0) neodehrál ani minutu.

Rubén Pérez (Getafe): Vůbec se neobjevil v nominaci na utkání se Sportingem.