Atlético Madrid CZ/SK

Hostovačky: Hrubiáni Micael a García, bukanýři z Raya hrát nemohli

17/04/2012 15:30 // Sebyk // 632 zobrazení // zdroj: marca.com

Přinášíme vám pravidelné shrunutí o výkonech hráčů, pro které Atlético letos ve svém kádru nenašlo místo a uvolnilo je na hostování. Ve víkendovém kole byli někteří z nich hodně vidět, v příliš dobrém světle to však nebylo – Raúl García i Rúben Micael se „blýskli“ dvěma tvrdými zákroky, které následovala červená karta.

Borja (Real Murcia): Zahrál si deset minut proti Hérculesu, po většinu času však jen z lavičky sledoval jak jeho Murciu tým z Alicante vyprovodil z dvorce tenisovým výsledkem 6:2.

Leandro Cabrera (Numancia): Jako vždy odehrál celý zápas, ve kterém jeho tým remizoval s Xerezem 2:2.

Raúl García (Osasuna): Po hrdinském výkonu z prostředka týdne, kdy dvěma góly porazil Espanyol, tentokrát nechal svůj tým na holičkách, když se na hřišti Betisu nechal po hodině hry vyloučit. Osasuna nakonec prohrála 0:1.

Rúben Micael (Real Zaragoza): Proti Granadě odehrál velmi dobrý zápas a pomohl k důležité výhře 1:0, která tým z Aragonie drží ve hře o udržení, svůj výkon však v nastavení „korunoval“ zbytečnou červenou kartou.

Rubén Pérez (Getafe): Poté, co odehrál celý zápas proti Barceloně, se proti Seville opět nevešel do nominace. Jeho tým svého soupeře překvapivě rozdrtil 5:1.

Diego Costa, Joel Robles, Jorge Pulido a Dani Pacheco (Rayo Vallecano): Blesky tento víkend odehrály prestižní derby s Atléticem, první tři jmenovaní do něj však vzhledem ke klauzuli ve smlouvě nezasáhli. V kritické finanční situaci se nacházející Rayo by totiž za jejich start muselo zaplatit „penále“ ve výši téměř půl milionu euro. Bez svých klíčových postav Rayo svému sousedu podlehlo 0:1, Dani Pacheco si v derby zahrál necelou čtvrthodinku.

Komentáře (2)
  1. parada, RG zabral v pravou chvili a bude osasune chybet i v pristim zapase :)


Komentáře

No trackbacks yet.