Hostovačky: Diego Costa skóroval při debutu

06/02/2012 15:40 // Sebyk // 543 zobrazení // zdroj: marca.com

Přinášíme vám týdenní souhrn toho, jak si vedli hráči, které Atlético uvolnilo na hostování. O víkendu zaválelo trio Joel, Pulido a zejména Diego Costa, kteří byl zapůjčeni Rayu Vallecano a pomohli našim sousedům k cenné výhře v Zaragoze. Nadále bohužel strádá Rubén Pérez.

Borja González (Real Murcia): Odehrál poslední čtvrthodinku při domácí prohře 0:1 s Celtou Vigo, když se Papričky zoufale snažily o vyrovnání. To však vytáhlý útočník nepřinesl.

Leandro Cabrera (Numancia): Odehrál celý zápas při výhře nad Alcoyanem (2:0) a solidním defenzivním výkonem se podílel na čistém kontě.

Rúben Micael (Real Zaragoza): V domácím klání proti Rayu Vallecano sice nastoupil v základní sestavě, podal však podprůměrný výkon a o poločase byl vystřídán.

Raúl García (Osasuna): Nastoupil v základní sestavě, patřil k nejnebezpečnějším hráčům svého týmu a pomohl mu k remíze 1:1 na hřišti Sportingu Gijón.

Rubén Pérez (Getafe): Konečně se objevil v nominaci trenéra Luise Garcíi, domácí prohru s Realem však proseděl na lavičce náhradníků.

Diego Costa (Rayo Vallecano): Brazilský útočník si připsal debut snů – hned při svém prvním startu za Rayo se zapsal na listinu střelců. O poločase nahradil nevýrazného Rayca a v 75. minutě vstřelil vyrovnávací gól Bukanýrů, kteří nakonec otočili utkání v Zaragoze a zvítězili 2:1

Dani Pacheco (Rayo Vallecano): Poprvé po zranění se objevil v nominaci kouče Sandovala, na hřiště se však ještě nepodíval.

Joel Robles (Rayo Vallecano): Nastoupil překvapivě v základní sestavě a podílel se na výhře Bukanýrů v Zaragoze. Kapituloval po střele Héldera Postigy, jinak neměl příliš práce.

Jorge Pulido (Rayo Vallecano): Rovněž se objevil v zahajovací sestavě trenéra José Ramóna Sandovala a solidním defenzivním výkonem přispěl k výhře nad Zaragozou.