Hostovačky: Diego Costa jede, Rúben Micael po druhém zranění odstoupil

24/03/2012 02:46 // Andres // 508 zobrazení // zdroj: marca.com

Dvojnásobná porce reportů hráčů na hostování je tu. Diego Costa se opět blýskl dvěma brankami, Raúl García si připsal asistenci a alespoň pár minutami se tento týden může pochlubit i Borja. Špatnou zprávou je zranění Rúbena Micaela, které by ovšem nemělo být vážné.

Borja (Real Murcia):  Po několika zápasech bez minuty si zahrál hned půlhodinu na hřišti Xerezu. Ten ovšem Papričky porazil 3:1.

Leandro Cabrera (Numancia): Jako obvykle odehrál celý zápas a proti silnému Elche pomohl udržet čisté konto, zatímco jeho spoluhráči se vepředu postarali o tři góly.

Raúl García (Osasuna):  Na La Romaredě odehrál proti Zaragoze celých 90 minut a byl velmi nebezpečný. Připsal si nakonec asistenci na vyrovnávající gól Roversia (1:1). Remízou skončilo i úterní utkání proti Getafe, tentokrát však bez branek, Raúl García však opět strávil na hřišti celé utkání.

Rúben Micael (Real Zaragoza): V utkání s Osasunou (1:1) patřil před svým vystřídáním k těm nejaktivnějším, zapsal se však jen poraněním hlavy, kvůli kterému dohrával s obvazem, a žlutou kartou. Nakonec musel po zákroku, který mu vynesl pohmožděnou pánev, nuceně opustit hřiště a zranění jej vyřadilo i ze středečního utkání s Valenciou, které doma Netopýři překvapivě prohráli 2:1.

Rubén Pérez (Getafe): Nedostal se do nominace ani pro zápas s Realem Sociedad (1:0) ani s Osasunou (0:0)

Dani PachecoDiego CostaJoel Robles a Jorge Pulido (Rayo Vallecano): Joel stále střeží své místo ve svatyni Raya, Pulido dostal opět příležitost na stoperu a Diego Costa dál září. I Dani Pacheco se po několika zápasech na tribuně dostal alespoň do nominace jak pro zápas s Betisem, tak pro zápas v Málaze, žádné minuty si však nepřipsal.

Domácí zápas s Betisem byl po karetním trestu opět plně v režii Diega Costy. Ten odehrál 83 minut a nejprve nahrával na úvodní gól Armenterose a druhý sám přidal. Dobré utkání odehrál i Pulido, který byl velmi pozorný, moc práce ale spolu s Joelem proti Betisu neměli a připsali si výhru 3:0.

Mnohem těžší zápas čekal Madriďany ve čtvrtek, kdy navštívili Málagu s pohárovými ambicemi. Díky proměněné penaltě Diega Costy ve 4. minutě, která znamenala pro Brazilce už šestý gól v celkových sedmi zápasech, se Rayo dostalo do vedení. Vallecano však utkání nakonec ztratilo a prohrálo 4:2. Diego Costa se mohl pochlubit i svou šestou žlutou kartou, Pulido i Joel odehráli opět 90 minut.