Hostovačky: Diego Costa dál skóruje, Pulido viníkem penalt

21/02/2012 01:28 // Andres // 673 zobrazení // zdroj: marca.com

Je to tady zase. Při prvním impotentním období Atlética zastiňoval všechny střelce Colchoneros Raúl García, nyní je to Diego Costa, kdo za tři zápasy, kdy Rojiblancos vstřelili jednu branku, vstřelil sám hned čtyři góly. Nehodil by se teď jako třetí útočník?

Borja (Real Murcia): Tenkrát sledoval jen z lavičky, jak jeho Murcia prohrála v Almeríi 4:2.

Leandro Cabrera (Numancia):  Klub ze Sorie si připsal velké vítězství, když porazil přímého konkurenta v boji o play-off 5:0. Leandro Cabrera odehrál celý zápas a přispěl tak k udržení čistého konta.

Rúben Micael (Real Zaragoza):  Zaragoza dnes opět i se záložníkem Atlética dál svádí neúspěšný boj o záchranu v Primeře. Na vlastním hřišti podlehla 2:0 Betisu, Rúben Micael byl trenérem stažen v 73. minutě.

Raúl García (Osasuna):  V zápase, který Osasuna prohrála v Seville 2:0, nehrál kvůli karetnímu trestu.

Rubén Pérez (Getafe): na hřiště se opět nepodíval, objevil se však alespoň na lavičce. Getafe remizovalo 1:1 s Espanyolem.

Joel, Jorge Pulido, Diego Costa a Dani Pacheco (Rayo Vallecano):  Na stadionu Levante byli diváci svědky bláznivého zápasu, jen výsledek 3:5 hovoří za vše. Brazilský útočník se na střelecké listině svého týmu podílel dvěma góly a ze hřiště odcházel v 70. minutě.
Joel s Pulidem odehráli opět celý zápas. Prvně jmenovaný zejména v prvním poločase za nerozhodného stavu několikrát podržel svůj tým několika solidními zákroky. I Jorge Pulido v zápase zažíval horké chvilky. Trenér Sandoval značně improvizoval při skládání obrany, na stoperu obránce Atlética spároval s Raúlem Bravem, který tuto sezónu odehrál jen 45 minut, na kraj obrany k nim pak přiřadil křídelníka Armenterose. Jorge Pulido zavinil dvě více než sporné penalty a připsal si žlutou kartu.
Dani Pacheco už je definitivně uzdraven, zápas s Levante však strávil jen na lavičce.