Atlético Madrid CZ/SK

Hostovačky: Diego Costa a spol. nadále válí

05/03/2012 18:56 // Sebyk // 872 zobrazení // zdroj: marca.com

Přinášíme vám tradiční souhrn toho, jak si vedli hráči Atlética, které klub uvolnil na hostování. Svými výkony na sebe nadále nejvíce upozorňuje Diego Costa, tradičně dobrou práci odvedli i Raúl García a Cabrera. Zato Dani Pacheco ani Rubén Pérez opět nebyli ani v nominaci k utkání.

Borja (Real Murcia):  Prohru s Numancií (0:1) proseděl jen na lavičce náhradníků.

Leandro Cabrera (Numancia): Ze zápasu, kde se utkala Borjova Murcia a jeho Numancia, nakonec odcházel jako ten spokojenější (1:0). Tradičně solidním defenzivním výkonem přispěl k udržení čistého konta.

Raúl García (Osasuna): Na Mallorce odehrál celý zápas (1:1) a ve středu pole podal svůj klasický pracovitý výkon.

Rúben Micael (Real Zaragoza): Odehrál celý zápas proti Villarrealu (2:1) a solidním výkonem pomohl beznadějně poslední Zaragoze k vykřesání jiskřičky naděje na záchranu.

Rubén Pérez (Getafe): Ani tentokrát se neobjevil v nominaci svého týmu, na ligový start čeká od října.

Dani Pacheco, Diego Costa, Joel Robles a Jorge Pulido (Rayo Vallecano): Až na Daniho Pacheca, který se opět neobjevil v nominaci trenéra Sandovala, nastoupilo celé trio v základní sestavě Raya, které po velké bitvě porazilo Racing Santander poměrem 4:2. Největší zásluhu na tom měl tradičně Diego Costa, který třemi asistencemi přispěl k velkému obratu Bukanýrů, kteří prohrávali již 0:2. Po zákroku na něj byl navíc vyloučen i hostující brankář Toño. V pěti zápasech za svůj nový tým tak Brazilec stihl nastřílet již čtyři branky a přidat stejný počet asistencí. Zároveň však nasbíral také pět žlutých karet, takže v příštím utkání bude svému týmu chybět. Gólman Joel Robles podal solidní výkon, za stavu 0:2 předvedl klíčový zákrok, kterým nepustil hosty do tříbrankového vedení, ani jeden z inkasovaných gólů na jeho vrub nešel. Stoper Pulido sice po jedné z obdržených branek neodcházel s čistým svědomím, po zbytek utkání však působil spolehlivým dojmem.

Komentáře (3)
  1. nemuzu si pomoct, ja bych mu urcite dal sanci :) v poslednich zapasech je to neskutecnej valec, akorat musi dostat obcanstvi. pet zlutejch v peti zapasech je docela drsnej pocin :D skvele by sedel k falcaovi :D

    • Já si zase nemůžu pomoct, ale podle mě je to stejný typ hráče jako García, tkerý prostě vyroste v klubu, kde není pod takovým tlakem, případně tam, kde platí za lepšího hráče a ostatní na něj nehledí jako na nemehlo :-[ Ale jo, šlape mu to, jen tak dál :-)

  2. nech sa mu dari ale mam podobny nazor ako andres O:-) joel a pulido parada len tak dalej *THUMBS UP*


Komentáře

No trackbacks yet.