Hostovačky: Chudý víkend

17/01/2012 16:41 // Andres // 470 zobrazení

Tento víkend byl pro naše hostující hráče, co se odehraných minut týče, vůbec nejchudší od začátku sezóny. Atléty trápí zranění, nedůvěra trenérů, celý zápas tak odehrál jen Rúben Micael. Klub mezitím hledá nové působiště pro Frana Méridu, který netrénuje ani s Bragou ani Atléticem.

Borja (Murcia): Druhý zápas po sobě proseděl na lavičce. Murcia i bez jeho pomoci porazila Córdobu 2:1.

Leandro Cabrera (Numancia): Po odehrání 90 minut minulý týden s Barcelonou B dostal tentokrát volno, zřejmě ještě není úplně 100% fit. Jeho tým zvítězil 2:1 nad Sabadellem.

Raúl García (Osasuna): Vracel se po drobném zranění, trenér jej tak nasadil až na posledních 20 minut za stavu 2:0 pro Racing. S výsledkem ale oni on už nic neudělal, a Osasuna si tak připsala nečekanou domácí prohru.

Rúben Micael (Zaragoza): Po delší době odehrál zase celý zápas a zanechal velmi dobrý dojem. Jeho tým ale na domácím hřišti nakonec získal jen bod za remízu 1:1 s Getafe.

Dani Pacheco (Rayo Vallecano): Stále zraněn, jeho spoluhráči vybojovali tři body na hřišti Granady (2:1)

Rubén Pérez (Getafe): Podruhé v řadě mimo nominaci, Atlético by možná mělo popřemýšlet o Rubénově přeřazení jinam.