Atlético Madrid CZ/SK

Hostovačky: Černý den pro hostující Atléty

27/04/2012 18:00 // Sebyk // 919 zobrazení // zdroj: marca.com

Uplynulý víkend se hráčům, které Atlético uvolnilo na hostování do jiných klubů, příliš nevydařil. Většina z nich do žádného utkání totiž nezasáhla a ti, kteří hráli, se v příliš dobrém světle nepředvedli. Ani jeden hostující Atlét ostatně tento víkend nemohl se svým týmem oslavit vítězství.

Borja (Real Murcia): Proti béčku Barcelony odehrál posledních 22 minut, prohře 0:1 však nezabránil.

Leandro Cabrera (Numancia): Odehrál celý zápas proti outsiderovi z Huescy, který se však Numancii hrubě nepovedl, když prohrála 1:2.

Raúl García (Osasuna): Vzhledem k vyloučení z předchozího zápasu nemohl zasáhnout do utkání s Málagou, ve kterém Osasuna remizovala 1:1.

Rúben Micael (Real Zaragoza): I záložník Zaragozy si tento víkend odpykával trest za červenou kartu z minulého kola, jeho tým pak bez něj nezvládl utkání na Mallorce a prohrál 0:1.

Rubén Pérez (Getafe). Tak jako obvykle se ani neobjevil v nominaci kouče Getafe. Naši madridští sousedé podlehli Granadě 0:1.

Diego Costa (Rayo Vallecano): Při prohře svého týmu 1:2 na hřišti Sportingu odehrál brazilský útočník asi svoje nejhorší utkání za Rayo. Chybnou rozehrávkou zapříčinil první inkasovanou branku, v šanci odčinit své zaváhání pak tváří v tvář brankáři Juanu Pablovi selhal.

Joel Robles (Rayo Vallecano): I přes dva inkasované góly působil jistě a patřil k nejlepším hráčům v dresu Raya.

Dani Pacheco (Rayo Vallecano): Prohru se Sportingem pouze sledoval z lavičky.

Jorge Pulido (Rayo Vallecano): Během týdne trpěl horečkami a v utkání proti Sportingu naskočil až v závěrečné půlhodině. Nic nezkazil, ale ničím nezaujal. Na chybách svých spoluhráčů vedoucích k vítězné brance Sportingu podíl neměl.

Komentáře (6)
  1. a pristi sezonu bych to asi udelal tak, ze na hostovani bych poslal asenja, joel by delal dvojku courtoisovi a trojka by klidne mohl byt iago (pokud zustane) nebo andres. ale stve me to kvuli asenjovi, s nim fakt zachazim jak s kusem hadru *MONOKL*


Komentáře

No trackbacks yet.