Hostovačky: Cabrera je zpátky v akci

09/01/2012 19:20 // Andres // 488 zobrazení // zdroj: marca.com

Po vánoční pauze je tu opět pravidelná zpráva o hráčích, kteří se nevešli do kádru Atlética Madrid, a proto formou hostování zkoušejí štěstí jinde. Šestice hráčů však bohužel začalo přesně tam, kde minulý rok skončilo a moc si nezahráli. Jedinou dobrou zprávou tak může být zotavení Leandra Cabrery

Borja (Murcia): Poté, co si zahrál ve dvou po sobě jdoucích zápasech a v tom posledním proti Alcoyanu dokonce vstřelil gól, na něj trenér opět zanevřel a nechal jej celý zápas jen sedět na lavičce náhradníků. I tak ale Murcia na hřišti Gimnásticu vyhrála 2:0.

Leandro Cabrera (Numancia): Konečně se vrátil po zranění a kouč neváhal a dal Cabrerovi důvěru celých 90 minut. Ten si své povinnosti splnil, a přispěl tak k remíze 1:1 s béčkem Barcelony.

Raúl García (Osasuna): Stále mimo kvůli zranění, pamplonský klub remizoval na hřišti Realu Sociedad podobně jako Atlético v Málaze 0:0.

Rúben Micael (Zaragoza): Do zápasu s Racingem naskočil o poločasové přestávce, aby pomohl k lepšímu obrazu hry Zaragozy. To se mu i povedlo, ale prohře 1:0 nezabránil.

Dani Pacheco (Rayo Vallecano): Další padlý kvůli zranění. Soused Atlética z Vallecas  doma zaskočil Sevillu posílenou o Reyese a zvítězil 2:1.

Rubén Pérez (Getafe): Po jednozápasové šanci, kdy dostal pár minut, se opět ocitl mimo nominaci. I Getafe jen bezbrankově remizovalo, jeho soupeřem byl Athletic.