Hostovačky: Borja a Raúl García se dočkali prvních gólů

26/09/2011 22:53 // Sebyk // 277 zobrazení

Španělsko má za sebou vložené kolo a hráči, které Atlético odeslalo na hostování do jiných týmů, byli samozřejmě u toho. Dařilo se zejména Borjovi a Raúlu Garcíovi, kteří svým týmům premiérovými trefami pomohli k bodům, první minutky za Bragu si připsal mladý playmaker Fran Mérida.

Borja González (Real Murcia): Rychle se zotavil z nevolnosti, která jej sužovala v utkání s Valladolidem a nastoupil v základní sestavě. Svou premiérovou brankou v novém působišti nasměroval Papričky k domácímu obratu proti Numancii.

Leandro Cabrera (Numancia): Odehrál celý zápas proti Borjově Murcii, prohře 1:2 však zabránit nedokázal.

Raúl García (Osasuna): V úterý naskočil jako střídající hráč do domácího utkání se Sevillou, odehrál půl hodinky a pomohl vyválčit cenný bodík za remízu 0:0. O víkendu pomohl svému klubu k dalším bodům, když první brankou po návratu domů poslal Osasunu do vedení na hřišti nováčka z Granady, domácí však později dokázali vyrovnat. V 79. minutě jej vystřídal Nekounam.

Rúben Micael (Real Zaragoza): Odehrál 64 minut při divoké přestřelce s Betisem, kterou jeho Zaragoza ztratila poměrem 3:4. Proti Málaze naskočil do utkání v 73. minutě, na jeho průběh však větší vliv neměl.

Fran Mérida (Sporting Braga): Mladý playmaker se konečně dočkal své premiéry za portugalský klub, mnoho důvodů k radosti ale neměl – naskočil jen na závěrečných pět minut a musel přihlížet porážce 0:2 s Nacionalem.

Dani Pacheco (Rayo Vallecano): Trenér Sandoval mu slíbil, že mu v následujících zápasech věnuje více prostoru, což beze zbytku splnil. Dani sice ani jednou nezačal v základu, odehrál však poločas při prohře Raya s Levante, zahrál si i 25 minut při kanonádě Realu.

Rubén Pérez (Getafe): Odehrál celý zápas při prohře 0:1 v Barceloně proti tamějšímu Espanyolu, do análů utkání se zapsal žlutou kartou a matným výkonem. Dnes proti Betisu to bylo však o poznání lepší – nastoupil opět v základní sestavě a podílel se na výhře 1:0.