Hostovačky: Atléti si nezahráli

12/12/2011 22:31 // Andres // 753 zobrazení // zdroj: marca.com

Jako obvykle je tu týdenní zpravodajství o hráčích, kteří měli tu smůlu a nedostali se do kádru Atlética a tak dočasně zkouší svou šanci jinde. Tento týden však jen velmi stručně, 7 hráčů z Madridu totiž dohromady nahrálo jen něco přes 120 minut.

Borja (Murcia): Dobré zprávy z Murcie! Po dlouhé době si dlouhán, který dříve zářil v mládežnických kategoriích Atlética, zahrál a to hned od začátku zápasu. Svým výkonem však trenéra jen těžko přesvědčil, že si zaslouží nastupovat pravidelně a jeho tým prohrál s Guadalajarou 2:1.

Leandro Cabrera (Numancia): Stále zraněn, jeho Numancia podlehla Deportivu 3:1.

Raúl García (Osasuna): Neobjevil se ve finální nominaci na zápas v Málaze z důvodu lehkých svalových potíží. I bez něj pamplonští získali bod za remízu 1:1.

Rúben Micael (Zaragoza): Nastoupil v základní sestavě, ale zklamal, a tak byl po 61 minutách vystřídán. Zaragoza opět podlehla 1:0, tentokrát doma s Mallorcou.

Dani Pacheco (Rayo Vallecano): Zápas se Sportingem, které Rayo prohrálo 3:1, proseděl jen na lavičce.

Fran Mérida (Sporting Braga): Přišel na hřiště až v 88. minutě za stavu 4:2 pro Bragu. Ta po jeho příchodu vstřelila do sítě Pacos Ferreira ještě jednu branku, Mérida se ale nevytáhl.

Rubén Pérez (Getafe): Nedostal se do nominace pro zápas s Granadou. Getafe zvítězilo 1:0.