Atlético Madrid CZ/SK

Hlasujte! Který hráč Atlética má nejpřitažlivější partnerku?

06/06/2011 23:47 // Sebyk // 1 129 zobrazení

K nejkrásnější hře světa fotbalu neodmyslitelně patří i krásné ženy. Hlasujte v naší anketě o tom, který z fotbalistů Atlética má nejlepší vkus, potažmo nejpřitažlivější partnerku.

Sergio Agüero 

Ofenzivní hvězda Atlética si s ženěním pořádně pospíšila – už ve svých dvaceti letech si Kun vzal o rok mladší Gianninu Maradona, což je dcera nikoho jiného než samotné argentinské modly Diega Maradony. Ačkoli bulvár čas od času přinese novou zaručenou zprávu o Agüerových záletech, mladý pár vypadá spokojeně. Z jejich svazku už dokonce vzešel i syn Benjamín, o kterém se už teď mluví jako o fotbalové hvězdě budoucnosti. Není se ostatně čemu divit – geny nezapřeš. Situaci kolem dvouletého Benjamína tak v blízké době jistě budou monitorovat i světové velkokluby; uvidíme, s čím se vytasí zejména Arsène Wenger, lodivod londýnského Arsenalu.

David De Gea

Ač je ochránci svatyně Atlética pouhých dvacet let a spíše než zkušeného svůdníka připomíná vyjukaného zajíčka, stihl si už nabalit baskickou dračici Edurne, mimo jiné úspěšnou popovou zpěvačku. Pětadvacetiletá Španělka se dříve živila i jako modelka, v roce 2010 dokonce byla časopisem FHM zvolena nejpřitažlivější ženou Španělska; na celosvětovém žebříčku se pak umístila na druhém místě za Megan Fox. Těžké spaní má z této krásky i jeden z nejlepších trenérů fotbalové historie Sir Alex Ferguson – právě ona by mohla eventuálně překazit přestup Davida De Gey do Manchesteru United, nechce se jí totiž opouštět rozjetou kariéru ve Španělsku.


Quique Sánchez Flores

Přestože Flores v Atléticu nedávno skončil, v této anketě jsme ho vzhledem k jeho nadmíru pohledné přítelkyni nemohli opomenout. Quique možná trochu překvapivě lovil v maďarských vodách, kde ukořistil temperamentní Orsi Fehér. S touto kráskou se dnes již bývalý trenér Los Colchoneros seznámil při svém angažmá v Portugalsku, kde je Orsi jednou z hvězd televize SIC. Devětadvacetiletá modelka se v prostředí fotbalu ostatně pohybuje odjakživa – její bratr Miklós to dotáhl dokonce do reprezentace, v roce 2004 však při jednom ze zápasů portugalské ligy tragicky zemřel na infarkt.

Diego Forlán

Uruguayský snajpr ve službách Atlética se pořádně pochlapil – nabalil totiž krásnou argentinskou modelku Zairu Naru. Pár Forlán – Nara je v Jižní Americe jedním z nejsledovanějších – zatímco Diego je pro Uruguayce tím samým jako jiný Diego, Maradona, pro Argentince, dvaadvacetiletá Zaira je ve své rodné Argentině jednou z největších televizních hvězd. Nara se pravidelně umisťuje v popředí nejrůznějších anket o nejkrásnější ženu světa, není proto s podivem, že Forlán po letní dovolené, kterou strávil se svou přítelkyní, nedokázal udržet skvělou formu z MS a ve španělské Primeře letos spíše paběrkoval – Zaira ho jistě pořádně vyšťavila.

Tomáš Ujfaluši

Vděčný objekt bulváru a „enfant terrible“ českého fotbalu si na nezájem krásných žen nemohl nikdy stěžovat. Madridský Casanova v poslední době randí s vyvinutou hlasatelkou televize Nova Michaelou Ochotskou, kvůli které dokonce opustil svou manželku Kateřinu, bývalou Miss České republiky. Jeho momentální i bývalá partnerka se pravidelně umisťují v popředí nejrůznějších žebříčků nejpřitažlivějších přítelkyň fotbalistů. Kateřina byla dokonce deníkem Bild kdysi vyhlášena nejvíc sexy manželkou německé Bundesligy.


Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.