Atlético Madrid CZ/SK

HLASOVÁNÍ: Gól října a listopadu

10/12/2013 00:37 // Andres // 573 zobrazení
Diego Costa se zaskvěl nůžkami

Diego Costa se zaskvěl nůžkami

S drobnou prodlevou je tu opět hlasování o nejpovedenější gól, tentokrát opět za dvouměsíční období. V minulém kole jste zvolili za nejhezčí branku signál v zápase proti Almeríi, na jehož konci stál Tiago.

Arda vs. Porto

A na vítěznou akci rovnou navážeme. Podobným kouskem překvapili hráči Atlética tentokrát obranu Porta. Zcela osamocený Arda Turan navíc pohledně a přesvědčivě zavěsil, čímž Colchoneros přinesl vzhledem k obrazu zápasu nečekané tři body.

Diego Costa vs. Austria

Další akce z Ligy mistrů. Vynikající samostatný průnik okořeněný efektivní kličkou, navíc chladnokrevně zakončen.

David Villa vs. Betis

Tuto akci ocení především milovníci dokonalé kombinace. Po Filipeho sklepnutí mezi nohy obránce, narážečce a  Brazilcově přesném centru z druhého dotyku bylo gólové zakončení Davida Villy už jen třešničkou na dortu.

Diego Costa vs. Getafe

Getafe si ze stadionu Vicenteho Calderóna odvezlo sedmigólový příděl, mezi střelci pochopitelně nemohl chybět pravidelně skórující Diego Costa. A netrefil se ledasjak. Všem přítomným vyrazil dech nůžkami z velmi obtížné pozice.

Diego Costa vs. Elche

Do třetice Diego Costa, avšak zde si zaslouží potlesk hlavně Adrián, který u půlkruhu pomohl vybojovat míč a následně jej předložil nádherným lobem přes obranu chytře nabíhajícímu Costovi, který sám před brankářem nezklamal.

Který gól října a listopadu se Vám nejvíce líbil?

Zobrazit výsledky

Komentáře (2)
  1. nebejt costovejch nuzek proti getafe, tak je to fakt tezky vybirani :D


Komentáře

No trackbacks yet.