Atlético Madrid CZ/SK

HLASOVÁNÍ: Gól léta

09/09/2013 22:22 // Andres // 737 zobrazení

Krásnou trefu zaznamenal také David VillaVracíme se s rubrikou gól měsíce, první díl však začneme netradičně souhrnem branek z celého léta. Skutečně cenné soutěžní tref tak doplní několik povedených zásahů z předsezonní přípravy. Zvolení samotného nejlepšího gólu července a srpna je pak na Vás – stačí hlasovat.

Dani Aquino vs. Numancia

Jako uragán vlétl do letní přípravy dříve proslulý megatalent, který přišel oživit kariéru do nižších týmů Atlética. V přípravě střídal jeden úžasný výkon za druhý, nakonec mu ale ani tato trefa v hned prvním zápase přípravy nezaručila místo v prvním týmu Colchoneros a bude se muset spokojit s béčkem.

Mario vs. Sporting Cristal

Tento sváteční střelec rozhodl druhý zápas Atlética na Copa Euroamericana. Když se Mario před pokutovým územím Sportingu Cristal chopil míče, asi nikdo nečekal, že by se pokusil zakončit, natož takto přesně. Výstavní trefa.

David Villa vs. Las Palmas

První zápas El Guajeho v dresu Atlética – první gól. David Villa skvěle využil neúnavného pressingu záložní řady Rojiblancos, získal míč a uvedl se takovou parádou!

David Villa vs. Barcelona

Největší letní posile patří i první z vybraných soutěžních gólů. Villa ukázal, že je rozhodně připraven nemít slitování s jakýmkoliv soupeřem, a svůj oficiální debutový gól dal právě Barceloně, ze které do Atlética přišel. Pohotový volej poslal Atlético do vedení ve Španělském superpoháru a dal fanouškům naději na další trofej.

Arda Turan vs. Rayo Vallecano

První výběr letošní sezóny uzavírá krásná týmová akce, na jejímž konci stál Arda Turan. Po chytrém sklepnutí Diega Costy prokázal turecký záložník instinkt zabijáka, který mu obvykle není příliš vlastní, a s chladnou hlavou si vychutnal gólmana Raya.

Který gól léta se Vám nejvíce líbil?

  • David Villa vs. Barcelona (60%, 21 Počet hlasů)
  • David Villa vs. Las Palmas (26%, 9 Počet hlasů)
  • Mario vs. Sporting Cristal (14%, 5 Počet hlasů)
  • Dani Aquino vs. Numancia (0%, 0 Počet hlasů)
  • Arda Turan vs. Rayo (0%, 0 Počet hlasů)

Počet hlasujících: 35

Komentáře (4)
  1. kde je sevillsky cebollazo? *DONTKNOW*

  2. David to docela válcuje. Za mě každopádně ale ten do sítě Las Palmas, moc hezky to trefil skoro bez přípravy. Ta trefa proti Barce spíš pure luck :D


Komentáře

No trackbacks yet.