Atlético Madrid CZ/SK

Guardiola po Kunovi netouží

06/06/2011 01:02 // Sebyk // 612 zobrazení // zdroj: mundodeportivo.com

Včera jsme vám přinesli informaci, že Pep Guardiola by údajně rád rozšířil barcelonské útočné řady o největší hvězdu Atlética Sergia “Kun” Agüera.Nasvědčovaly tomu ostatně i kontakty mezi vedením Atlética a Barcelony.

Trenér Guardiola se nicméně dnes nechal slyšet, že o získání Agüera zatím neusiluje. Jeho primárním cílem zůstává Giuseppe Rossi, který se podle jeho názoru hodí do stávajícího systému Barcelony více než argentinská hvězdička. Proti odchodu Kuna do Barcy hovoří i fakt, že se Pep dále domnívá, že Agüero by se nerad smiřoval s druhotnou rolí, kterou by u Azulgranas musel zastávat – nezpochybnitelným lídrem týmu je tu totiž Lionel Messi, kterému se hra celého mužstva podřizuje.

Barcelona je zdrženlivá i co se nejbližšího okolí Sergia Agüera týče – obává se totiž, že jeho tchán, kterým není nikdo jiný než kontroverzní Diego Maradona, by mohl mít skrze svého zetě neblahý vliv na výbornou atmosféru, která momentálně v barcelonském klubu panuje. Vzhledem k tomu, že Kun Agüero se nechal slyšet, že by rád opustil Atlético, ale zároveň by chtěl zůstat ve Španělsku, jej tak nezájem Barcelony o jeho služby posouvá opět o kousek blíže Realu Madrid.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.