Atlético Madrid CZ/SK

HLASOVÁNÍ: Gól září

12/10/2013 20:29 // Andres // 697 zobrazení

David Villa  si připsal dvě povedené brankyZatímco všichni mají ještě v živé paměti letní pohodu, sezóna nám pomalu nabrala na otáčkách, a tak tu máme už druhé kolo hlasování o gól měsíce. To první s přehledem ovládl David Villa, který se umístil na prvním i druhém místě, nejhezčí brankou léta se stal jeho volej do sítě Barcelony. Zářijové kolo už neobohatily žádné parády z uvolněnějších přípravných zápasů, výběr je proto o něco chudší. I tak se David Villa opět hned dvakrát vešel do nominace pěti nejpovedenějších gólů. Dokáže obhájit svůj titul krasostřelce? Hlasujte!

David Villa vs. Real Sociedad

K zakončení se dostal El Guaje se štěstím, to však provedl se vší precizností. Tak poslal David Villa Atlético do vedení na horké půdě Anoety.

David Villa vs. Almería

Nová posila Atlética očividně voleje umí. Po nádherné trefě do sítě Barcelony Villa i tentokrát perfektně načasoval svůj úder a míč místo na tribuně, jak tomu bývá u většiny podobných pokusů bez přípravy, zaplaval v síti.

Tiago vs. Almería

Krásný signál. Celá akce má však do sebe něco víc. Celá myšlenka je totiž více než 15 let stará. Nejslavnější provedení bylo k vidění v zápase Mistrovství světa 1998 mezi Argentinou a Anglií. Za dozoru Simeoneho se tehdy trefil Javier Zanetti. El Cholo neváhal akci do jisté míry okopírovat a se svými svěřenci nacvičit. Gabimu s Tiagem pak stačilo využít nepozornosti obrany Almeríe a pokračovatel legendy byl na světě.

Raúl García vs. Valladolid

Obrana Valladolidu odvrátila roh, nebylo jí to však nic platné. Koke naprosto geniálně hned z první míč vysokým obloukem vrátil do vápna protivníka. Na balon naskočil Raúl García a ať už to byla chytrost nebo náhoda, brankáře Valladolidu dokonale zaskočil.

Diego Costa vs. Osasuna

Ač vévodí tabulkám střelců, v žebřících krásy se trefy Diega Costy neumisťují. I tato branka je zde především jako ocenění brilantního zpracování a následného přesného centru z dílny Juanfrana. Bez zakončení Brazilce by to však gól nebyl.

Který gól září se Vám nejvíce líbil?

  • Tiago vs. Almería (52%, 13 Počet hlasů)
  • David Villa vs. Real Sociedad (16%, 4 Počet hlasů)
  • David Villa vs. Almería (16%, 4 Počet hlasů)
  • Raúl García vs. Valladolid (16%, 4 Počet hlasů)
  • Diego Costa vs. Osasuna (0%, 0 Počet hlasů)

Počet hlasujících: 25

Komentáře (3)
  1. jakou ma cholo radost pri tom golu tiaga, ze se jim povedl ten signal :D

  2. Tak jasné, keď sa presadí netradičný strelec a ešte po perfektnom uvoľnení a perfektnom prevzatí lopty. To bolo na tom góle najkrajšie.


Komentáře

No trackbacks yet.