Atlético Madrid CZ/SK

Godín: Spor Forlána s Floresem tým poznamenal

08/06/2011 18:45 // Sebyk // 474 zobrazení // zdroj: as.com

Diego Godín se sice momentálně s Uruguayí připravuje na vrchol této sezony v podobě Copa América, několik minut na rozhovor s deníkem AS si však našel. Pětadvacetiletý stoper se v interview mimo jiné zmínil, že ač jeho první sezona v červenobílém dresu nebyla jednoduchá, považuje ji za vydařenou. “Byl to velmi náročný rok. Atlético je klub s velkými ambicemi a snaží se vždy uspět na všech frontách. Se svou první sezonou v Madridu jsem však spokojen – dokázali jsme vyhrát Evropský superpohár, i když cíl představující Ligu Mistrů jsme naplnit nedokázali.

Godín se rozpovídal i o lednových spekulacích o jeho přestupu do Chelsea. “Atlético za mě v lednu obdrželo nabídku, ale odmítlo ji. Zájem Chelsea mě však potěšil. Ukázal mi, že dělám svou práci dobře.” Na otázku, zda by se mu angažmá v londýnském velkoklubu zamlouvalo, pak odpověděl: “Komu by se nelíbilo hrát za takový tým? Chelsea by byl krok kupředu.

Lídr obrany Atlética se dále v rozhovoru zastal svého krajana Diega Forlána: “Forlán si v této sezoně prošel velmi náročným obdobím a mě to tížilo o to víc, že je to můj dobrý kamarád. Všechny ty otázky novinářů a také přístup fanoušků, kteří na Forlána pokřikovali ‘Uruguayský žoldáku!’ – nebylo to moc příjemné.” Godín dokonce prolomil tabu sporu mezi Forlánem a trenérem Floresem. Prohlásil, že jejich konflikt tým bezpochyby poznamenal. “Ačkoliv jsem se v těch půtkách přímo neagažoval, svůj vliv na můj vztah s trenérem i spoluhráči to mělo. Sice proti mně neměli nic osobního, ale věděli, že Forlán je můj přítel.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.