Atlético Madrid CZ/SK

Gil Marín: Forlána pustíme, jen pokud přijde další útočník

16/08/2011 14:09 // Sebyk // 554 zobrazení // zdroj: marca.com, mundodeportivo.com

Atléticu se schyluje k velké výměně útočníků. Namířeno do Interu má totiž Diego Forlán – ten ostatně dnes v rozhovoru pro jeden z tureckých deníků prohlásil: “Ano, je pravda, že mám nabídku od Interu. Hrát za Milán je mým snem.”

Ředitel Atlética Miguel Ángel Gil Marín je ochotný Uruguayce za jeho snem pustit, ale pouze v případě, že za něj do Madridu dorazí patřičná náhrada. Tou by měl být Kolumbijec Falcao“V tuto chvíli nemáme zájem na tom zbavovat se Forlána. Už jsme prodali Agüera. V tuto chvíli ale intenzivně pracujeme na příchodu dalšího útočníka a jsme blízko získání Falcaa. Jeho příchod by nám umožnil naslouchat nabídkám za Forlána.“

Atlético by opravdu mělo v nejbližších dnech dotáhnout přestup Radamela Falcaa, zákulisní zdroje hovoří o částce kolem 35 milionů euroEduardo Salvio by součástí transferu být neměl. Ve hře však nadále zůstává i střelec Espanyolu Pablo Daniel Osvaldo. O toho se v tuto chvíli přetahuje Atlético AS Řím, přičemž oba kluby nabízí částku pohybující se mezi 15 a 20 miliony euro. Samotný útočník prý v tuto chvíli preferuje spíše přestup do Madridu, pro vedení Los Colchoneros je však zřejmě až druhou volbou, respektive náhradou pro případ, že by nakonec krachnul příchod Falcaa.

Jak si myslíte, že to všechno dopadne?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.