Atlético Madrid CZ/SK

Gabi prodloužil smlouvu do léta 2016

08/06/2012 17:22 // Andres // 903 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Dva dny po prodloužení smlouvy se Sergiem Asenjem se dočkal podobné odměny i Gabriel Fernández Arenas. Minulé léto po příchodu ze Zaragozy podepsalo vedení s odchovancem Atlética Gabim čtyřletý kontrakt, který měl vypršet v roce 2015, nyní je střední záložník vázán až do roku 2016.

Ač platové podmínky zůstaly nezveřejněny, bývalý kapitán Zaragozy si nepochybně vysloužil jako čtvrtý nejvyužívanější hráč kádru vylepšené finanční ohodnocení. Minulou sezónu odehrál zanedlouho 29letý Gabi 48 zápasů, jen dvakrát přitom naskočil z lavičky náhradníků.

Španělský záložník nezapomněl poděkovat klubu za důvěru a slíbil, že bude dál na hřišti v červenobílém dresu odevzdávat vše. „Hrát v Atléticu pro mě byl vždycky sen. Když se mi splnil, měl jsem další – odehrát co nejvíce zápasů v jeho dresu. Je pro mě čest, že na mě klub mého srdce sází. Je to velmi šťastný den pro mě i pro mou rodinu,“ řekl Gabi na dnešní tiskové konferenci. „Mým cílem je dál se zlepšovat, abych mohl dál přinášet radost těmto fanouškům, kteří jsou nejlepší na světě,“ dodal jeden z kapitánů Atlética.

I sportovní ředitel José Luis Caminero byl potěšen Gabiho rozhodnutím a pochválil především jeho příspěvek mimo hřiště. „Gabi byl odmalička Atlét a vyrostl v perfektní příklad pro odchovance a lídra pro ty, kteří přichází odjinud. Šatna potřebuje lidi jako on, kteří dokáží být vůdčími osobami na hřišti i mimo něj,“ řekl o záložníkovi Caminero.

Komentáře (5)
  1. *BRAVO* stále verím, že ešte neukázal všetko, teším sa *THUMBS UP*

  2. dobra sprava, fajn hrac a srdciar, sice to nie je ziadna hviezda, ale uzitocny je

  3. Já nevim no…prodlužovat zbytečně smlouvu, která má vypršet za tři roky…těžko by nám zrovna Gabiho někdo chtěl ukrást…A nějaký zvýšený plat nevím, jestli si zrovna zasloužil. Je to bojovník a srdcař, ale jinak docela průměrný hráč, kéž by aspoň přidal nějaké góly jako v Zaragoze…

  4. podle me uplne zbytecny %-) proc prodluzovat smlouvu, ktera vyprsi za tri roky? jak rika andres, tak by se tezko nasel tym, kterej by nam chtel gabiho ukrast :D


Komentáře

No trackbacks yet.