Atlético Madrid CZ/SK

Gabi: Do Atlética jsem se chtěl vždy vrátit

05/07/2011 23:49 // Andres // 466 zobrazení // zdroj: atleticofans.com

Nová posila Atlética Gabi byl dnes oficiálně představen na stadionu Vicente Calderóna sportovním ředitelem José Luisem Caminerem. Produkt líhně Los Colchoneros, jenž se celým jménem jmenuje Gabriel Fernández Arenas, se vrací domů po čtyřech sezonách strávených v Realu Zaragoza. Atléticu se upsal na další čtyři roky své kariéry.

“Je to vzrušující, ale zároveň taky velká výzva vrátit se do Atlética Madrid,” řekl sedmadvacetiletý záložník na tiskové konferenci. “Všichni ví, že jsem tady byl vychován a že celý život fandím Atléticu. Rozhodl jsem se už dávno, protože jsem se sem vždycky chtěl vrátit.”

“Mým cílem bylo růst jako fotbalista i jako osobnost a myslím, že to se mi povedlo. Díky mé tvrdé práci se mi povedlo vrátit se, abych se zkusil stát důležitým hráčem a dosáhl s týmem cílů. Hodlám pracovat na maximum,” pověděl zjevně motivovaný Gabi.

Gabi se taky může cítit se s Gregoriem Manzanem u kormidla mírně ve výhodě. Právě on mu dal v sezóně 2003/2004 příležitost debutu. “Je jasné, že budu muset tvrdě pracovat, abych si zase získal trenérův respekt. Přesně ten, který jsem získal před pár lety, když i dal první šanci nastoupit.”

Bývalý kapitán Realu Zaragoza se v pondělí hlásil v tréninkových prostorách Majadahonda k předsezonním zátěžovým testům s ostatními hráči. “Znal jsem spoustu svých spoluhráčů, skoro všechno zůstalo stejné,” řekl Gabi, který se bude muset o nabitou pozici středního záložníka v základní sestavě hodně poprat.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.