Atlético Madrid CZ/SK

Fran Mérida: Vracím se se silnou vůlí

04/02/2012 19:57 // Sebyk // 529 zobrazení // zdroj: as.com, marca.com

Po nepříliš úspěšném hostování ve Sportingu Braga, které portugaský klub v prosinci předčasně ukončil, se Fran Mérida vrací do Atlética a je plný odhodlání. „Jsem vděčný za to, že po půlroce mimo jsem dostal šanci tady. Jsem připraven tvrdě pracovat a porvat se o místo v týmu. Chci si rychle zvyknout na spoluhráče i na metody trenéra Simeoneho. Vracím se se silnou vůlí,“ tvrdí bývalý hráč Arsenalu.

„Bylo to rozhodnutí prezidenta a hlavního kouče Bragy. Pokračovat tam se mi moc nechtělo a uvážil jsem, že nejlepší bude vrátit se sem. Je to další cenná zkušenost, dají se v tom všem najít i pozitiva,“ vysvětluje Fran svůj předčasný konec v Porugalsku. „První dva týdny budu jen nabírat kondici, za poslední měsíc jsem toho totiž příliš nenatrénoval. Snad se dostanu do formy, připíšu si nějaké ty minutky na hřišti a ukážu kouči, že jsem pro něj jedna z možností,“ věří několikanásobný mládežnický reprezentant.

Mérida si po svém návratu povšiml toho, že atmosféra v kabině Atlética se od léta změnila. „Je tam více nasazení, jednoty a týmové práce. Všichni hledí jedním směrem a jdou od zápasu k zápasu. Zatím to vypadá, že se týmu daří, doufejme, že tomu tak bude i v neděli,“ myslí mladý playmaker na domácí šlágr s Valencií. „Je pravda, že po tomto týdnu mají v nohách těžký zápas a další je čeká v tom příštím, ale určitou si budou chtít odvézt tři body. My si ale také půjdeme pro vítězství,“ zakončil Fran.

Komentáře (3)
  1. No, Frane, budeš to mít těžké, nevidím tak pro tebe nikde místo…i Koke je daleko před tebou a to i on by mohl hrát víc minut, tak jsem zvědavý kolik jich dostaneš…

  2. no jsem na nej zvedavej, ale jestli bude drit, tak mu simeone urcite sanci da. problem je, ze na kazdou pozici, kde muze nastoupit, je treti nebo ctvrta moznost *MONOKL* popravde mu uz moc neverim a myslim, ze skonci jako dalsi zadrbanej talent, coz je velka skoda…

  3. vela priestoru u nas zrejme nedostane…bude to mat tazke,ale aj tak…bojuj frane bojuj *BRAVO*


Komentáře

No trackbacks yet.