Atlético Madrid CZ/SK

Fran Mérida: Chci v Braze naplno ukázat své kvality

05/09/2011 15:50 // Sebyk // 446 zobrazení // zdroj: as.com

Fran Mérida přišel do Atlética minulé léto zadarmo z Arsenalu a i přes několik záblesků a světlých okamžiků zůstal své pověsti velkého talentu něco dlužen. Nepodařilo se mu ostatně získat důvěru minulého trenéra Florese ani současného kouče Manzana, který se rozhodl Frana pro tuto sezonu poslat na roční hostování do Sportingu Braga, kde by měl získat větší zápasovou praxi.

Mladý playmaker rozhodně hodlá chytit tuto šanci pořádně za pačesy: “Chci této příležitosti využít a naplno tu ukázat své kvality. Rád bych tu odehrál povedenou sezonu, pomohl týmu a případně i získal nějakou trofej.”

Sebevědomí jedenadvacetiletému záložníkovi rozhodně nechybí – v nejbližší době se v Portugalsku plánuje “co nejrychleji adaptovat” a následně “předvést vše, co dokáže”. Odeslání na hostování svému domovskému Atléticu Fran nezazlívá: “Po prohlídce zázemí zdejšího klubu si upřímně myslím, že tu mohu být šťastný. Mají tu velmi silný tým.” Odchovanec Barcelony, kterého však v patnácti letech přetáhl do Arsenalu známý “zloděj” talentů Arsène Wenger, také ještě stihl říci, že portugalskou ligu si vybral “pro její kvalitu a mezinárodní zvuk”.

Věříte, že se Fran v Portugalsku prosadí, nebo jej považujete za ztraceného talenta?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.