Atlético Madrid CZ/SK

Forlán chce pomoci týmu v Evropské lize, přestože má mít dovolenou

27/07/2011 14:03 // Andres // 409 zobrazení

Diego Forlán včera dorazil do Madridu a dnes večer se má zapojit do tréninku. Jsou to jen tři dny, kdy skončila jeho účast na náročném třítýdenním turnaji, kde jeho Uruguay obsadila první místo. Diego Godín už je také v Madridu, ale vzhlemde k tomu, že stále ještě není stoprocentně fit, je jeho účast v zápasech o Evropskou ligu vyloučena.

Forlán má za sebou vydařený turnaj, kde zdatně zásoboval hlavně Luise Suáreze gólovými pasy. V zakončení se mu tak nedařilo, ale v průběhu turnaje gradovala jeho forma a ve finálovém utkání pojistil výhru Uruguaye dvěma skvěle zakončenými akcemi, po nichž se balon zatřepotal v síti. Naproti tomu Atlético po matných výkonech prohrálo obě poslední utkání 1:0 s Granadou Besiktasem. Není tak divu, že fanoušci Atlética ke Cachavachovi před důležitým střetnutím v Evropské lize hledí jako ke svému zachránci.

Kvůli turnajovému vytížení měl mít uruguayský útočník po Copa América dovolenou. Forlán je však ochoten ji čerpat až po 4. srpnu, kdy se odehraje odvetné utkání 3. kola kvalifikace EL. Dnes večer se tak má Manzanovi hlásit na tréninku a ten rozhodne, zda Forlánovy služby využije. Tým je při neúčasti Agüera v útoku hodně oslaben, proto se očekává, že trenér Uruguayce využije. Proti hovoří pouze možná únava a nesehranost.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.