Atlético Madrid CZ/SK

Filipeho dopis na rozloučenou

17/07/2014 13:26 // Sebyk // 1 051 zobrazení // zdroj: insidespanishfootball.com
Filipe se rozloučil s Atléticem.

Filipe se rozloučil s Atléticem.

Brazilec Filipe Luís již je hráčem londýnské Chelsea, přesto se však nezapomněl rozloučit s fanoušky Atlética, kterým adresoval dopis, v němž mimo jiné vysvětluje důvody, jež jej vedly k odchodu. Překlad tohoto dopisu vám nyní přinášíme.

 

 

 

Nejdražší fanoušci Atlética Madrid,

dnešním dnem končí jedna etapa mého života, a to doposud ta nejkrásnější a nejdůležitější. Dnešek je dnem, kdy se loučím s Atléticem Madrid, klubem, který mi pomohl stát se tím hráčem a člověkem, jakým jsem, na jehož silnou podporu jsem se mohl čtyři roky spoléhat a v jehož dresu jsem prožil momenty, na něž nikdy nezapomenu.

Rozhodnutí vydat se touto cestou nebylo jednoduché a dlouho jsem jej zvažoval, ale věřím, že je to nejlepší řešení pro klub, který mám v srdci, i pro mé blízké. Myslím, že nastal čas postavit se novým výzvám a to je důvod, proč se naše cesty dnešním dnem rozchází. Jsem si však jistý, že se v budoucnu opět setkají.

V tomto duchu bych se s Vámi chtěl rozloučit: s fanoušky, kteří mě podporovali v těch lepších i horších časech. Loučím se s vědomím, že jsem pro tento klub vždy odváděl maximum, ať už v ostrých zápasech či na tréninku, že červenobílé pruhy se pro mě staly rodinou, která čítá spoluhráče, trenéry i zaměstnance klubu, a že jsem si nemohl vysnít lepší místo, kde jsem mohl růst jako hráč i člověk.

Děkuji Vám z celého srdce. Forza Atleti!

 

Komentáře (2)
  1. dopis hezký, s jeho odchodem jsem smířený už dlouho…a počítal s tím určitě i cholo, takže nám nezbývá než jít vstříc k světlejším zítřkům *THUMBS UP*

  2. tezko rict, kde je pravda, ale me si teda ani timhle dopisem moc neudobril. je to od nej hezky gesto na rozloucenou, ale jestli je jen zcasti pravda to, jak si chtel vydupat prestup do chelsea a pak se neozyval, tak je to z jeho strany pekny svinstvo. navic jak psal andres, v uvitacim videu v chelsea teda nevypadal nijak otresene z toho, ze s tezkou hlavou opousti klub sveho srdce. chapu, ze v atleticu dokazal vsechno, co mohl, a ze hleda novou motivaci, ale dalo se to vsechno udelat daleko lip…


Komentáře

No trackbacks yet.