Atlético Madrid CZ/SK

Fernando Torres: O této chvíli jsem snil

04/01/2015 17:36 // Andres // 1 274 zobrazení // zdroj: insidespanishfootball.com, madridatleticos.com

Fernando Torres je zpětDnešek není ledajakým dnem. Fernando Torres se po sedmi a půl letech vrací domů,“ začal Enrique Cerezo dnešní prezentaci staronové posily Atlética Madrid. Fanoušci mezitím zaplňovali poslední volná místečka stadionu Vicenteho Calderóna.

Od července roku 2007, kdy jsi odešel, na tento den čekali všichni fanoušci Atlética. To ty představuješ to, co Atlético znamená, jsi ztělesněním lásky k těmto barvám, symbol Los Rojiblancos,“ říkal Cerezo přímo El Niñovi. „Všichni víme, kolik jsi toho dokázal. I klub vyrostl a dosáhl důležitých úspěchů. Chceme se dále zapisovat do historie a jsme nadšení, že jsi u toho nyní taky. Bylo to přes sedm let, ale nikdy to nebylo sbohem, jen na shledanou, tak vítej zpátky!“ uvedl prezident klubu hrající legendu Atlética.

Chci poděkovat všem, kteří dnes přišli. Před více než sedmi lety jsme se tu loučili, teď jsem konečně zpátky. S nadšením jsem sledoval úspěchy klubu, zatímco jsem byl pryč, teď se už nemůžu dočkat, až budu zase hrát,“ začal zjevně velmi dojatý Torres.

Hodně se toho změnilo,“ přešel 30letý útočník na vážnější notu. „Na osobní úrovni jsem dospělejší a šťastnější. Změnil jsem se také fotbalově.“ Změnil se ale také klub, do kterého se vrací. „Atlético je teď taky jiným klubem. Je tu konečně stabilita a tým soupeří s Barcelonou nebo Realem, a to s mnohem menšími prostředky,“ uvedl útočník.

O této chvíli jsem snil. Celou tu dobu jsem byl s klubem v kontaktu, a když se konečně naskytla příležitost se vrátit, bylo to jednoduché,“ řekl Torres, který ještě zapózoval s dresem číslo 19 a zmizel v kabinách. „Nechci je nechat čekat,“ dodal.

Na tribunách na Fernanda čekalo nakonec těžko uvěřitelných 45 tisíc lidí. „Je skvělé být zpátky. Děkuji za podporu, jste ti nejlepší fanoušci na světě. Jednoho dne mi budete muset vysvětlit, čím jsem si to všechno zasloužil,“ řekl Torres k zaplněným ochozům.

Uvidíme se ve středu a pak ještě mnohokrát!

Komentáře (3)
  1. takuto prezentaciu hraca Atlético este nezazilo a asi ani nezazije, bola to paradna show… 45000 divakov, neskutocne… no a teraz pride ta tazsia cast, samotny futbal :D

  2. Tak snad se Fernando probere, je to sympaťák. (y)

  3. Viackrát som to už tu spomínal, ale ja verím, že u nás sa opäť naštartuje. Stále je to pre mňa pán hráč. A navyše legenda Atlética. O to sa teším viac jeho návratu.


Komentáře

No trackbacks yet.