FC Kodaň – Atlético Madrid 1:4

16/02/2018 08:33 // Mindrot // 235 zobrazení

V snehovej pľušti sa hostia zahriali peknou hrou a výsledkom. (zdroj: atleticodemadrid.com)

Zo zasneženej Kodane si Colchoneros vezú výborný výsledok do odvety, nad dánskym mužstvom triumfovali 4:1. Hostia boli po celý čas jasne lepším a futbalovejším tímom, boli to však domáci, kto šiel do vedenia po šikovnej Fischerovej pätičke. Našťastie, už o pár minút na to vyrovnal Saúl hlavou po Griezmannovom centri a ešte do prestávky Atlético otočilo skóre, to keď Lucas po krásnej narážačke s Griezmannom naservíroval gól Gameirovi. Po zmene strán pokračovala dominancia hostí, dve hrúbky domácej defenzívy dokázali využiť najprv Griezmann a krátko na to i striedajúci Vitolo. Cestu do osemfinále tak majú Colchoneros pripravenú, domáca odveta by mala byť len formalitou.