Atlético Madrid CZ/SK

Falcaovy dresy jdou na dračku

28/09/2011 15:01 // Sebyk // 1 105 zobrazení // zdroj: marca.com

Marketingové oddělení hlásí to, co mnozí očekávali. Po nákupu zvučných posil FalcaaArdy Diega pořádně vylétly příjmy z prodeje dresů a to i přes to, že v létě klub opustili hvězdy Agüero s Forlánem.

Nejvíce na dračku jdou letos pochopitelně dresy šutéra Radamela Falcaa, který se již během prvního měsíce stihl stát miláčkem fanoušků – celých 40 % prodaných dresů má na zádech Kolumbijcovo jméno. Druhý v pořadí popularity se drží plamaker Diego Ribas, jehož dres si pořídí v průměru každý pátý fanoušek.

Třetí nejžádanější jsou pak dresy se jménem Ardy Turana, které si z fanshopu odnese v průměru každý desátý kupující. Slušnou porci si pro sebe ukrojila i další letní posila a to útočník Adrián López – dresy s jeho jménem zakoupilo 7 % zákazníků. Mezi tyto čtyři nově příchozí se dokázal vklínit jen José Antonio Reyes, jehož dresy se prodávají podobně dobře jako ty Ardovy. Zbylých 13 % si mezi sebe rozdělili ostatní členové týmu. Skvěle se letos prodávají trenýrky k dresům Atlética, jejichž obliba vystřelila o 40 %. Vysoký nárůst o 20 % zaznamenal také prodej tréninkových souprav červenobílých.

Uvažujete také o koupi dresu Atlética? Jméno kterého hráče byste si vybrali vy?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.