Atlético Madrid CZ/SK

Falcao zraněn. Může za to náročný program, říká.

10/11/2011 23:43 // Andres // 714 zobrazení // zdroj: marca.com

Útočník Atlética Madrid, Radamel Falcao, dnes utrpěl poranění přitahovače pravého stehenního svalu, které jej kromě dvou utkání kvalifikace na Mistrovství světa 2014 proti Venezuele a Argentině vyřadí nejspíš i ze zápasu s Levante a jistá není ani jeho účast v derby proti Realu Madrid, které se bude hrát za dva týdny.

Zjevně smutný Falcao si po cestě zpět do Madridu postěžoval na náročný program v Evropě, který podle jeho slov nutí hráče být na hranici možností: „Je evidentní, že vysilující rozvrh, který v Evropě máme, a dlouhé cestování vás staví na hranici vašich možností. Pak se stanou takové věci (jeho zranění, pozn. red.) a taky jste vyčerpaní,“ řekl Falcao zklamaný z toho, že nepomůže své zemi v důležitých bojích. „Musíte si na to zvyknout,“ dodal.

Kanonýr, jehož návrat do Madridu je naplánován na pátek, také popsal, jak si zranění přivodil: „Při jednom cvičení jsem ucítil bolest v pravém stehenním svalu, takže mě poslali na vyšetření,“ popsal Kolumbijec. „Teď pojedu do Španělska, abych s Atléticem zahájil zotavování, což doufám nebude trvat dlouho. Doktor mi řekl, že vše bude záležet na mě a mém odhodlání se co nejdřív uzdravit,“ věří Falcao. Ten také všechny zasvětil do postupu, jakým bude pracovat na uzdravení: „Idea je taková, že nejdřív budu odpočívat, čekat, až to přestane bolet a otok zmizí a pak začnu posilovat, abych mohl pokračovat v práci v poli,“ dodal fotbalista.

Komentáře (3)
  1. „pokračovat v práci v poli“ – to bude nekde okopavat brambory? :D
    repre pauzy me serou cim dal tim vic, hlavne co se jihoamericanu tyce. toto salvio leti nekam s argentinou, za pet dni nalita 30 000 kilometru, zahraje si pet minut a po navratu se logicky zrani. falcao se v repre letos zranil uz tusim podruhy. pak treba silvio, ten darmo povidat – jaktoze ho pustilo atletico s reprezentaci?
    na miste vedeni bych se s tim proste nesral a krome dulezitejch zapasu bych je reprezentovat nepoustel. jakmile by byla jakakoliv unava nebo nabeh na zraneni, tak at taky zustanou doma. klub je plati, tak by si mel dupnout… %-)


Komentáře

No trackbacks yet.