Atlético Madrid CZ/SK

Falcao: Splatit těch 40 milionů je velká odpovědnost

20/08/2011 13:49 // Sebyk // 455 zobrazení // zdroj: marca.com

Nová posila Radamel Falcao včera přistál na letišti v Madridu a okamžitě se stal středem pozornosti na něj čekajících novinářů. “Jsem šťastný, že jsem přestoupil do takového klubu, jakým je Atlético. Lidé z Atlética se ke mně od prvního momentu chovali velmi hezky a já doufám, že jim to vše budu moct oplatit, dát jim mnoho důvodů k radosti,” řekl kolumbijský šutér na uvítanou

“Atlético je velký klub v jedné z nejlepších lig světa a já jsem velmi rád za tuto šanci. Luis (Perea, pozn.red.) mi už stihl o Atléticu všechno říct – o jeho kvalitě, mentální síle i hladu po úspěších.” Falcao se samozřejmě nevyhnul otázce na svou přestupovou částku, pro Atlético rekordní: “Splatit těch 40 milionů je velká odpovědnost. Doufám, že klubu jeho důvěru vrátím a pomůžu mu naplnit všechny jeho cíle.”

Novou posilu se fanouškům Atlética pokusili přiblížit i Luis PereaFalcaův spoluhráč z národního výběru, a Paulo Futre, bývalý portugalský záložník a jeden z nejtalentovanších hráčů, kteří kdy oblékli červenobílý dres Los Colchoneros. Kolumbijský reprezentační stoper neskrýval nadšení z příchodu svého krajana: “Je to skvělý hráč. Všichni vědí, co minulou sezonu předváděl v Portu, skvěle hrál i za River. Několikrát jsme spolu hráli za reprezentaci a mohu vám říci, že Falcao je nejen skvělý střelec, ale také dříč, dokáže se obětovat pro tým.”

Futre byl z Falcaova příchodu u vytržení: “Skvělá posila, Falcao je úžasný hráč. Nemá sice Kunův talent, ale zato je to lepší střelec. Je to hráč do vápna, čistá devítka. Bude sice potřeba mu poskytnout čas na adaptaci, ale pokud se vyhne zraněním, bude to opravdová trefa do černého.”

Myslíte, že Falcao bude opravdu skvělá posila, nebo jeden z největších propadáků v dějinách fotbalu?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.