Atlético Madrid CZ/SK

Espanyol popřel dohodu o Osvaldovi

24/07/2011 17:48 // Sebyk // 511 zobrazení // zdroj: mundodeportivo.com

Ač včera deník Marca přinesl zaručenou informaci, že je Atlético dohodnuto s Espanyolem na přestupu útočníka Pabla Daniela Osvalda, ukázalo se, že to byl jen další z letních novinářských výmyslů pro zpestření okurkové sezony.

Vedení Espanyolu totiž dnes jakoukoliv dohodu s Atléticem popřelo a oznámilo, že o odchodu hráče v tuto chvíli neprobíhají žádná jednání. Sportovní ředitel klubu Ramón Planes o zmíněné dohodě řekl: “Je to absolutní nesmysl. Byli jsme velmi překvapeni, když jsme si to včera přečetli v novinách. V posledních hodinách tu nebyla žádná jednání ani kontakty s Atléticem.”

Vedení klubu sice připustilo, že před několika týdny tu byl klub z Primery, který projevil o hráče zájem, ale jeho nabídka byla odmítnuta. Planes dále zdůraznil, že Osvaldo je důležitou součástí projektu klubu”, že samotný hráč je v Barceloně nadmíru spokojený a že si je jistý jeho setrváním. Argentincův odchod prý připadá v úvahu pouze v případě, že někdo vyplatí jeho výkupní klauzuli ve výši 20 milionů euro. Hledání náhrady za Sergia Agüera, který je na odchodu z Atlética, tak nadále pokračuje.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.