Atlético Madrid CZ/SK

Emre chce zůstat, Málaga soupeřem v boji o Valera a Botíu

21/05/2012 18:15 // Andres // 678 zobrazení // zdroj: ligablatt.de, as.com

Jednou z pozic, která by přes léto měla doznat posílení, je post středního či ofenzivního záložníka. Jako hlavního kandidáta pasovala zejména turecká média Emreho Belözoğlu, jehož přestup nedávno označila dokonce za hotový. V této záležitosti však došlo dnes k velkému zvratu.

Sám 32letý aktér přestupu po několika týdnech mlčení vystoupil na televizním kanále Beyaz-TV, kde odmítl veškeré spekulace o domluveném přestupu do Atlética a dodal, že by rád zůstal ve Fenerbahçe. „Pokud mě vedení výslovně nepožádá, abych odešel, zůstanu,“ nechal se slyšet Emre.

Dalším žhavým zbožím je Borja Valero, který by se mohl stát náhradou za odcházejícího DIega. Za něj už údajně podala nabídku Málaga. Proti však hovoří vztahy obou klubů, Villarreal totiž stále ještě nedostal od Andalusanů zaplaceno za loňský přestup Santiho Cazorly a celou věc hodlá pohnat až před UEFA, která by v krajním případě mohla sáhnout i k vyloučení Málagy z evropských pohárů. Kdo by zaujmul její místo v Lize mistrů, si můžete domyslet.

Málaga vstoupila s Atléticem Madrid na kolbiště i v boji o jiného hráče. Tím je Alberto Botía, kterým by Manuel Pellegrini rád posílil střed obrany. 23letý španělský stoper byl před několik dny spatřen u tréninkového areálu Colchoneros a s Atléticem má už údajně ústní dohodu.

Komentáře (2)
  1. No doufám, že Emre fakt zůstane, protože to by byl úplně, ale uplně zbytečný přestup.. Ten hráč je za zenitem, chování nemá vždy úplně profesionální a plat by taky u nás neměl nejmenší..

  2. jestli prijde emre, tak me fakt trefi %-)
    horsi vztahy malagy a ponorky nic neznamenaji, my jim prej stejne porad jeste taky dluzime za godina. to mi ale nerikejte, ze ti dva fakt radsi pujdou k tem zmetkum z malagy… :-!


Komentáře

No trackbacks yet.