Atlético Madrid CZ/SK

Egyptší fanoušci předvedli velkou show, Manzano byl ohromen

11/11/2011 19:06 // Andres // 491 zobrazení // zdroj: marca.com

Egyptský Zamalek SC včera zápasem s Atléticem Madrid oslavil stoleté výročí od založení klubu a fanoušci se postarali o to, aby to byl díky atmosféře jedinečný zážitek. Však taky Gregorio Manzano byl ohromen tím, co se na stadionu dělo: „Nikdy v životě jsem nic takového neviděl,“ řekl ohromen.

Byl to nezapomenutelný zážitek, úžasná oslava, ale asi by měli být s těmi ohni více opatrní,“ řekl kouč novinářům na cestě z šatny na adresu fanoušků, kteří rozpoutali na stadionu opravdové peklo, stále trochu v šoku, že to všichni přežili ve zdraví a stadion nevzplál jedním velkým ohněm.

Oslavné chorály, ohňostroje, světlice, bengálské ohně, to vše propuklo v ochozech během jedenácté minuty a pak znova úderem jedenácté minuty druhého poločasu na znamení, že egyptský klub byl založen v roce 1911.

Atlético Madrid včera zvítězilo na Zamalekem v poměru čtyř gólů vstřelených k jednomu obdrženému, a tak Goyo Manzano mohl říct, že byl spokojen s „předvedenou hrou i vytvořenými příležitostmi“ a samotné vítězství označil za „spravedlivé“.

Zvláštní pochvalu si pak od kouče vysloužilo duo SalvioPizzi, které se samo postaralo o první dva góly a Argentinec přispěl i k tomu čtrtému: „Salvio a Pizzi byli fenomenální, jejich centry způsobili před brankou soupeře mnoho nebezpečí,“ řekl Manzano. Debut, i když ne v soutěžním utkání, si v A-týmu odbyl mladý Javi Manquillo a svým výkonem rozhodně nezklamal. Ostatně i Manzano řekl, že tým „s ním bude počítat“.

Atmosférou utkání byl zaujat také Jorge Pulido, který včera poprvé od srpna nastoupil do utkání a rovnou odehrál celých 90 minut: „Se Dvacítkou jsme byli toto léto na mistrovství v Peru a bylo to tam podobné. Je to úplně jiný svět,“ poznamenal mladý stoper, po jehož zákroku byla odpískána penalta a padl jediný gól do sítě Atlética. Ta však podle něj byla „jasně mimo vápno“.

Atlético v Egyptu strávilo ještě čtvrteční noc a dnes ráno už letělo zpátky do Madridu, aby se pomalu začalo připravovat na zápas Levante, který je bude čekat příští neděli.

Komentáře (3)
  1. Veď nech ich ide trénovať, ak sa mu tak páčili tí fanúšikovia. Som si istý, že tam by ocenili jeho schopnosti. *JOKINGLY*

  2. No ale ti sedící fanoušci na nějakých stožárech se zapálenýma světlicema….no bál bych se být pod nima a čekat až to na mě spadne. *CONCUSSION*


Komentáře

No trackbacks yet.