Atlético Madrid CZ/SK

Dresy bez reklamy?

07/06/2011 14:20 // Andres // 530 zobrazení // zdroj: marca.com

Vedení Atlética Madrid údajně zvažuje, že dresy pro příští sezónu ponechá bez loga reklamního sponzora. Navzdory složité ekonomické situaci je Atlético stále bez sponzora a než aby přijalo nižší nabídku, uvažuje o dresech prostých reklamy.

Již nějakou dobu bylo známo, že touto sezónou končí naše šestileté partnerství s KIA. Korejská firma stále začívá následky ekonomické krize, proto se rozhodla šetřit. Los Colchoneros se tak musejí porozhlédnout jinde.

Mezi prvními potenciálními sponzory, se kterými jsme jednali, byly společnosti Fly Emirates a Turkish Airlines. Částka, kterou Atlético požaduje je 8 milionů eur ročně, s tím, že asi 5 milionů by klub dostal rovnou a zbytek v bonusech. Brzo však představitelé Los Colchoneros zjistili, že na současném trhu není nikdo ochoten Atléticu tolik zaplatit, a tak údajně snížili své požadavky na 6 milionů ročně.

Klub všechny ujišťuje, že se sponzorem nikam nespěchá, pravděpodobnější je však, že prostě nikdo nesplňuje jejich až možná přehnané požadavky. Spekuluje se také o tom, že bychom se mohli vrátit k nápisu propagují španělské letovisko Marbella, který byl na našich dresech vidět v dobách slavného Jesúse Gila.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.