Atlético Madrid CZ/SK

Domínguez v slzách: Atlético bude navždy mým domovem

28/06/2012 16:57 // Sebyk // 954 zobrazení // zdroj: marca.com

Atlético včera ohlásilo ohlásilo přestup Álvara Domíngueze do Borussie Mönchengladbach, dnes se pak konala tisková konference, na které se samotný hráč rozloučil se klubem, kde fotbalově vyrostl.

Mladý stoper měl po celou dobu viditelně na krajíčku a v závěru se neubránil slzám. „Atlético bude navždy mým domovem,“ řekl Domínguez se slzami v očích. „Klub i fanoušci zůstanou navždy v mém srdci. Ať už budu kdekoliv a nosit jakýkoliv dres, vždy budu myšlenkami s tímhle klubem a těmito lidmi,“ loučil se obránce s Atléticem.

„Jsem tu od třinácti let a strávil jsem tu krásná léta. Zvlášť ta poslední byla něco neuvěřitelného, podařilo se nám dokázat, že Atlético je evropským velkoklubem. Doufám, že tomu tak navždy zůstane,“ rekapituloval Domínguez své působení v červenobílých barvách. „Jsem mladý, ambiciózní a chtěl jsem vyzkoušet nové věci, novou ligu. Německo je pro mě velkou příležitostí, jsem za ni rád a těším se,“ zdůvodňoval pak stoper své rozhodnutí opustit Atlético. „Oblékat dres Atlética bylo velké privilegium. Jednou jste jeho součástí a tak to také zůstane. Atlético bude navždy mým domovem,“ loučil se Domínguez.

Na tiskové konferenci se vedle mladého stopera obevily i dvě postavy z vedení klubu – manažer Clemente Villaverde a sportovní ředitel José Luis Caminero. „Domínguez je hráčem, který ztělěsňuje všechny hodnoty, kterých si v tomhle klubu vážíme.  Bylo velkým privilegiem mít někoho takového v týmu,“ řekl první jmenovaný. „Jsi mladý a chápu, že chceš jít do světa, zkusit něco nového. Pokud se ale budeš chtít kdykoliv vrátit, tady najdeš dveře vždy otevřené. Tady je tvůj domov,“ adresoval pak Villaverde přímo samotného Domíngueze.

„Chtěli bychom Domínguzovi poděkovat za jeho profesionalitu, se kterou léta oblékal červenobílé barvy,“ řekl pak sportovní ředitel Caminero. „Domínguez se v klubu prokázal jako lídr a jako člověk, který vám je vždy ochotný pomoct a kterému můžete věřit,“ pokračoval bývalý skvělý hráč Atlética. „Tohle je tvůj domov a ty víš, že dveře bude míš vždy otevřené. Jsi ještě velmi mladý, ještě tě toho v kariéře mnoho čeká a kdo ví, třeba se tu jednoho dne opět setkáme,“ zakončil Caminero.

Komentáře (4)
  1. vobec neviem co si mam o tych vyhlaseniach mysliet..vedenie ako by sa snazilo pred fanusikmi hrat rolu ze domi chcel odist a oni mu to umoznili a je im to luto ze odchadza,domi zas ukazal ako ma ten klub rad,do frasa ja jednoducho nemozem uverit ze tak lahko ho pustili..a do gladbachu!! :(


Komentáře

No trackbacks yet.