Atlético Madrid CZ/SK

Domínguez: Už se to nesmí opakovat

10/11/2011 05:48 // Andres // 496 zobrazení // zdroj: as.com

Ještě než hráči Atlética Madrid odcestovali do Egypta k přátelskému zápasu se Zamalekem, vystoupil před novináře Álvaro Domínguez. Řeč přišla na prohru s Getafe, atmosféru v kabině i na výlet do Afriky.

Jak hodlá tým přistoupit k cestě do Egypta po prohře s Getafe?

Jedeme tam reprezentovat náš klub a to budeme dělat nejlíp, jak umíme. Kromě toho si ale také jedeme užít pár dní. Spolupráce klubu s jinými zeměmi jsou příjemné.

Jak je na tom týmový duch po porážce s Getafe?

Určitě nás to poznamenalo. To, co se stalo v neděli, si velký klub jako Atlético nemůže vůbec dovolit. Musíme si dát pozor, aby se to už neopakovalo.

Přijde výlet do Egypta nyní vhod?

Je pravdou, že těchto pár dní nám pomůže nechat si projít hlavou, co se stalo a zase nás o trochu víc sjednotit. Musíme se zvednout, ještě není pozdě na reakci.

K jakým závěrům jste po šokující prohře s Getafe došli?

Víme, že každý na tom máme svou vinu. Musíme se oklepat a jít dál, podávat takové výkony, aby se to už znovu neopakovalo.

Jak si tým vzal slova Caminera?

Dobře. Všechna ta sebekritika je pro tým dobrá. Jsme všichni na jedné lodi a veslujeme stejným směrem.

Vypíchl, že není možné mít ve venkovních zápasech takové výsledky…

Je pravda, že jsme nehráli tak, jak jsme chtěli, ani jsme neuhráli požadovaný výsledek. Atlético Madrid si nemůže dovolit prohrávat tolik venkovních utkání jako doteď.

Může po poslední prohře vůbec zklamat Atlético ještě víc?

Je jasné, že už nesmíme ztrácet a musíme jít nahoru. Musíme stoupat tabulkou, takže si nemůžeme dovolit ztrácet zbytečně víc bodů.

Komentáře (2)
  1. „nemůžeme si dovolit ztrácet zbytečně víc bodů“ alebo „velký klub jako Atlético si to nemůže vůbec dovoli“ alebo „Víme, že každý na tom máme svou vinu. Musíme se oklepat a jít dál, podávat takové výkony, aby se to už znovu neopakovalo“ alebo „sebekritika je pro tým dobrá“…….alvaro nehnevaj sa,ale podobne sracky sa mi uz pocuvat nechce..chce to body a nie prazdne slova a frazy o tom,co muzstvu tie prehry davaju,ze muzstvo sa viac zomkne a pod… *FUCK3*

  2. jak rika porter, tahly slova uz slysim letos tak postopadesatytreti a uz me zacinaji nudit. co kdyby konecne presli od slov k cinum? *DEVIL*


Komentáře

No trackbacks yet.