Atlético Madrid CZ/SK

Domínguez: Jsem hrdý, že mohu reprezentovat Atlético v národním týmu

25/08/2011 20:22 // Sebyk // 505 zobrazení // zdroj: clubatleticodemadrid.com

Stoper Atlética Álvaro Domínguez dnes obdržel premiérovou pozvánku do seniorské reprezentace Španělska pro přátelská utkání proti Lichtenštejnsku a Chile“Když jsem ve výběru zaslechl své jméno, byl jsem nesmírně šťastný.” 

Domínguez se v širším kádru národního týmu pohyboval již od své první sezony v áčku Atlética, kdy na scénu španělské nejvyšší soutěže vletěl doslova jako hurikán a jen málo mu chybělo, aby se La Rojou podíval na vysněné mistrovství světa, snížená úroveň výkonnosti z minulé sezony však zavinila, že se nominace do národního týmu dočkal až teď. Prostor pro Domíngueze vytvořila i zranění klíčových stoperů trenéra Vicente del Bosqueho – mimo jsou PuyolPiqué Marchena.

Mladý stoper neskrýval své nadšení nad možností reprezentovat svou zemi, rozhodně však nehodlá do áčka Španělska jen nakouknout: “Je to úžasné, ale tady to nekončí. Musím na sobě dál pracovat. Ta pozvánka je odměnou za veškerou mou tvrdou práci.”

Álvaro nezapomněl poděkovat ani rodině a klubu: “Rodiče byli tou nominací také velmi nadšeni, patří jim i můj velký dík, protože to jsou oni, kdo stojí za mými veškerými úspěchy. Chtěl bych poděkovat i svému okolí a samozřejmě i klubu, který mi pomohl tam, kde teď jsem. Jsem hrdý, že mohu reprezentovat Atlético v národním týmu.” Na závěr se mladý stoper vyjádřil k nadcházející sezoně: “Je tu skvělý tým a na nový ročník se velmi těšíme. Jsme teď lepší než minulý rok.”

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.