Atlético Madrid CZ/SK

Diego přijde, pokud vyhrajeme loterii, říká Cerezo

26/08/2012 14:45 // Andres // 1 866 zobrazení // zdroj: as.com, marca.com

„Naděje umírá poslední“. Asi takové je heslo všech fanoušků Atlética Madrid ohledně příchodu Diega Ribase z Wolfsburgu. Pořádnou lekci však přání Colchoneros dostalo na radiu Marca z úst Enriqueho Cereza.

Diega koupíme, pokud vyhrajeme v loterii. S kádrem operujeme tak, abychom si jej mohli dovolit,“ řekl prezident klubu. Je tedy příchod Brazilce definitivně vyloučen, nebo by onou výhrou v loterii mohl být spekulovaný prodej Diega Godína a Raúla Garcíi?

Přestože soupiska A-týmu čítá momentálně pouze 20 hráčů, Cerezo tady problém nevidí. „Přivedli jsme, koho jsme potřebovali, a kouč je se současným kádrem spokojen. Raději mít udržitelný rozpočet, než mít problémy s přežitím,“ dodává prezident.

Telenovela s Diegem Ribasem jako by neměla mít konce. Před pár dny mohli fanoušci zajásat. Brazilský playmaker odhalil tento týden nové webové stránky, kde byl na všech fotografiích a videích oděn do dresu Atlética Madrid, ve kterém strávil minulou sezónu. Po velkém rozruchu mezi příznivci madridského klubu, kteří si to vysvětlovali jako náznak, že Diega uvidí brzy zpět v červenobílé, však byly všechny tyto obrázky bez komentáře odstraněny.

Mezitím se začalo mluvit o jiných posilách. Málaga je krůček od historické účasti v základních skupinách Ligy mistrů, přesto výprodej v loni čtvrtém týmu La Ligy pokračuje a po zvěstech, že Eliseu je na odchodu do Benficy, se údajně chystá nesnadné situace Andalusanů využít i Atlético Madrid. To má podle médií velký zájem o Jérémyho Toulalana. Málaga by však byla ochotná jednat jen v případě, že by dorazila „stratosférická nabídka“, což je nepravděpodobné. Další možností zůstává Diego Buonanotte, který by v kádru mohl nahradit odchozího Tota Salvia.

Komentáře (1)
  1. buonanotteho bych bral na hostovacku s opci, slusna zaplata a cholo se s nim dobre zna. s diegem je asi treba se uz definitivne rozloucit…


Komentáře

No trackbacks yet.