Atlético Madrid CZ/SK

Diego oslnil svou kondicí

06/09/2011 10:08 // Andres // 440 zobrazení // zdroj: as.com

Příchod brazilského špílmachra Diega byl doprovázen obavami nad tím, jak je to s jeho fyzičkou. Od 7. května, kdy jeho Wolfsburg prohrál s Kaiserslauternem, se neukázal v žádném soutěžním, ba ani přátelském utkání. Jeho tým tehdy tvrdě bojoval o záchranu a právě od toho zápasu se Diegův vztah s Magathem, trenérem Vlků, začal prudce zhoršovat.

Jak již bylo zmíněno, Diego se v dresu Wolfsburgu nezúčastnil žádného předsezonního mače. Když však dorazil do tréninkového centra Atlética, byla jeho fyzická kondice příjemným překvapením pro všechny trenéry.

Klíčem k tomu byl třífázový trénink, který si Diego, jenž musel v posledních týdnech trénovat odděleně, ordinoval. I proto se záložník hned po svém příchodu zapojil do ostrého tréninku a trenéři nevylučují jeho účast ve víkendovém zápase proti Valencii.

Diego dorazil dokonce v lepší kondici než jiná velká letní posila Falcao, a to i přesto, že Kolumbijec si udržel zápasovou praxi díky jak turnaji Copa América, tak i předsezonní přípravě s Portem. I tak musel Falcao narozdíl od brazilského playmakera po svém příchodu nejprve trénovat odděleně, aby dohnal zbytek mužstva v kondici.

Nasadili byste Diega už do zápasu proti Valencii, přestože 4 měsíce nehrál soutěžní zápas?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.