Atlético Madrid CZ/SK

Diego odmítl Galatasaray a chce do Atlética

23/08/2011 20:11 // LosColchoneros // 470 zobrazení // zdroj: marca.com, as.com

Diego Ribas se rozhodl – chce hrát za Atlético Madrid. Nedávno odmítl nabídku Galatasaraye Istanbul, který nyní shání klasického tvůrce hry, protože právě do Atlética přestoupil Arda Turan. Brazilský záložník napjatě očekává, jak dopadnou jednání mezi Djairem Ribasem – otcem a zároveň agentem Diega – a zástupci Atlética Madrid. Kouč Rojiblancos Gregorio Manzano má pro Diega připravenou pozici volného hráče, který by měl zásobovat přesnými pasy hlavně novou akvizici Falcaa, který byl představen včera.

K tomu, aby byl přestup realizován, zbývají dořešit dvě otázky:

1) Diegův plat

Brazilec pobírá ve Wolfsburgu 5 milionů euro ročně, což se činovníkům madridského klubu zdá příliš, a proto se snaží s 26-letým záložníkem dohodnout na snížení jeho mzdy. Nicméně místo v platové struktuře by mohl udělat se 4,5 miliony euro ročně nejlépe placený hráč týmu Diego Forlán, který má podle všeho namířeno do Interu Milán

2) Vysoké odstupné požadované Wolfsburgem

Druhým problémem stále zůstává neschopnost najít společnou řeč ohledně přestupové částky mezi oběma kluby. Za Diega, se kterým nepočítá trenér Vlků Felix Magath, a tudíž je v týmu z Dolního Saska nežádoucí, Wolfsburg tvrdohlavě požaduje 10 milionů euro, aby se mu alespoň zčásti vrátila částka ve výši 15 milionů euro, za kterou Diega před rokem koupil z italského Juventusu.

Nyní se všechny tři strany snaží nalézt optimální řešení, které by zéjmena s ohledem na Diega mělo přijít co nejrychleji. Samotný hráč je totiž momentálně vyřazený z kádru a trénuje individuálně.

Na závěr vtípek v podobě koláže..

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.