Atlético Madrid CZ/SK

Diego, nebo Griezmann? Blíže Atléticu je Brazilec…

31/07/2011 13:00 // Sebyk // 1 808 zobrazení // zdroj: as.com, marca.com

Nový trenér Atlética Gregorio Manzano by chtěl svůj stávající tým doplnit ještě o dva hráče. Sportovního ředitele Caminera prý požádal o koupi útočníka a kreativního hráče na levé křídlo. Ve hře o druhý post zůstávají dvě jména – Antoine Griezmann Realu Sociedad Diego Ribas Wolfsburgu. Přestupy obou hráčů však v sobě mají malý háček – první jmenovaný je údajně neprodejný, ten druhý má zase příliš vysoký plat.

První volbou našeho vedení je údajně mladý Francouz, Erreala však o přestupu své vycházející hvězdičky nechce ani slyšet. Poslední nabídku Atlética 7 milionů euro plus Raúl García a Fran Mérida smetlo vedení klubu ze San Sebastiánu nekompromisně ze stolu. Atlético se nevzdává a plánuje novou vylepšenou nabídku, baskický klub se však bude snažit udělat vše pro to, aby hráče udržel. Mimo jiné mu plánuje dramaticky zvýšit plat. Nabídka ve výši 15 milionů euro by však mohla oblomit i tvrdohlavé Basky.

Zato přestup Diega Ribase do madridského klubu je blíže než kdykoli jindy. Otec a zároveň agent samotného hráče Djair Ribas včera prohlásil, že Diego pouze “čeká na uzavření dohody mezi Wolfsburgem a Atléticem a že se nemůže dočkat, až se k Atléticu připojí. Diego podnikl veškeré možné kroky k tomu, aby nakonec přestup vyšel.” Vyjednávání probíhají zejména na úrovni přestupové částky, která by nakonec neměla přesáhnout 10 milionů euro. Nadále však panují otázky nad Brazilcovým platem, jeho přirozená pozice navíc není levá strana zálohy, ale spíše trequartista.

Kterého z těchto dvou hráčů byste preferovali vy?

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.