Atlético Madrid CZ/SK

Diego: Musíme zůstat koncentrovaní

03/11/2011 17:09 // Andres // 596 zobrazení // zdroj: marca.com

Na předzápasové tiskové konferenci si dnes s novináři popovídal záložník Diego Ribas. Brazilec ve službách Atlética Madrid si myslí, že jeho klub dnes bude mít jen pár šancí dostat se do vedení, a proto je musí využít naplno. Zároveň dodává, že mužstvo nesmí selhat a musí zůstat koncentrované po celý zápas.

V Itálii jsme hráli velmi dobře, ale nesmíme zopakovat naše chyby. Musíme podat dobrý výkon, zůstat koncentrovaní po celých 90 minut a když si vytvoříme příležitost, což bývá proti italským týmům mnohem obtížnější, musíme udeřit,“ nabádá brazilský playmaker.

Diego, který si zahrál proti Udinese v italské lize ve dresu Juventusu, se svými bývalými kolegy o dnešním soupeři Atlética mluvil a probral s nimi, jak je proti Udinese těžké skórovat: „Budou hrát opatrně a my musíme být připraveni, že budeme mít jen několik příležitostí a těch využít,“ řekl 26letý Brazilec.

Udinese jsou celkem, který velmi dobře brání, nechají vás kontrolovat třeba 60 nebo 70% zápasu, ale když jdou dopředu a mají šanci dát gól, vedou si velmi dobře. Je to velmi nebezpečný tým,“ řekl fotbalista, který ještě před závěrem tiskovky zdůraznil důležitost vítězství proti Zaragoze: „Ve fotbale výhry dokáží mnohé změnit a pomáhají týmu pracovat lépe. Nám poslední zápas určitě dodal sebevědomí a taky radost, že jsme hráli dobře a vyhráli.

Komentáře (2)
  1. Má pravdu, proti Udine musíme využít každou šanci, protože oni zas budou bránit v 10 lidech, ti trapáci :-! Hlavní bude nedostat brzo gól z nějakého protiútoku…


Komentáře

No trackbacks yet.