Atlético Madrid CZ/SK

Diego: Mám na stole konkrétní nabídku od Atlética

28/07/2011 16:33 // Sebyk // 529 zobrazení // zdroj: as.com

Prodejem Sergia Agüera do Manchesteru City Atlético konečně získalo větší obnos peněz, a tím pádem i větší prostor pro manévrování na přestupovém trhu. Jednou z priorit vedení Los Colchoneros zůstává koupě kreativního hráče, kterého našlo v Diegu Ribasovi z německéhoWolfsburgu.

Atlético nelenilo a v uplynulých dnech již zahájilo jednání se svým německým protějškem i se samotným hráčem. Ten tvrdí, že “má na stole konkrétní nabídku od Atlética, ale zájem mají i další kluby”. Brazilce podle všeho nejvíce láká právě přestup do madridského klubu, ale jak sám říká, “hlavní slovo teď nemám já, ale Wolfsburg”.

Zásadní zádrhel celého transferu by mohl představovat Diegův plat. Brazilský špílmachr totiž ve Wolfsburgu pobírá 4,5 milionu euro ročně, ale Atlético mu je ochotno platit pouze 2,5 milionu. Zpočátku se zdálo, že Diegovi by ani téměř poloviční srážka mzdy nebyla proti srsti, teď to ale vypadá, že po svém stávájícím zaměstnavateli Wolfsburgu požaduje, aby mu vzniklý mzdový rozdíl po přestupu doplácel. Setrvání Brazilce v Německu vzhledem k jeho neshodám s trenérem Felixem Magathem v podstatě nepřipadá v úvahu, dokonce i sám hráč vidí svou budoucnost jinde: “Cítím se opět plný chuti do fotbalu, ale vypadá, že tady už hrát nebudu.” Jak celá kauza dopadne, bychom měli vědět v nejbližších dnech.

Komentáře (0)

Žádné komentáře.


Komentáře

No trackbacks yet.